Domů » Články » Kamery i sluchátka se slevou až 70 %. To je týden plný slev s Niceboy

Kamery i sluchátka se slevou až 70 %. To je týden plný slev s Niceboy

Léto už je za dveřmi a s ním dovolené a venkovní aktivity. Při nich oceníte produkty od Niceboy, které si nyní můžete pořídit s extra slevou 20 %. Už tak zlevněné produkty tedy můžete mít ještě levněji! Stačí zadat kód NICEBOY20. A co je v nabídce?

Kamery do auta i na výlet

Se slevou si nyní můžete pořídit třeba novou autokameru. Ta se hodí na jakoukoliv cestu, ať už po městě, nebo na dovolenou. V případě nehody totiž poslouží jako skvělý důkaz toho, kdo zavinil případnou nehodu. Kamera zároveň může sloužit jako detektor radarů nebo parkovací senzor. A to oceníte nejen na dovolené!

PR Niceboy akce

Pokud patříte k vyznavačům aktivní dovolené, určitě oceníte i akční kameru, se kterou můžete točit zážitky z pláže, z moře i z hor. Například Niceboy Vega 6+ s 4K rozlišením je nyní pouze za 1 751 Kč (původní cena 3 999 Kč). Pokud máte nižší rozpočet, oceníte i levnou akční kameru Vega X Lite, kterou můžete použít i jako kameru do auta. Nyní jí pořídíte pouze za 799 Kč (z původních 1 190 Kč).

Svou hudbu můžete mít stále při sobě

Na cesty i na sport oceníte špuntová sluchátka, která dlouho vydrží.  Oblíbený model Niceboy HIVE podsie pořídíte se slevou za pouhých 622 Kč. Pokud se chcete o svou hudbu podělit, vyberte si reproduktor. Seženete ho už za cenu okolo tisíc korun.

Výbava pro gamery

Niceboy má v nabídce i příslušenství pro gaming. V nabídce naleznete kamery pro streamování, ať už jste hráč, nebo potřebujete kameru na komunikaci v práci. Zároveň si můžete vybrat podsvícených klávesnic nebo herních sluchátek. Prostě vše pro pravé gamery! Navíc za cenu, kterou si může dovolit opravdu každý.

Celou nabídku Niceboy si můžete prohlédnout zde. Zadejte kód NICEBOY20 a zlevněte si nákup o 20 %. Ale pozor, pouze do neděle!

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.