Domů » Bleskovky » Kalendář pro Android dostává vylepšený týdenní náhled a nové funkce

Kalendář pro Android dostává vylepšený týdenní náhled a nové funkce

Google na základě zpětné vazby komunity aktualizoval svoji aplikaci Kalendář pro Android, kromě oprav chyb byly přidány i nové funkce. V týdenním náhledu je nově možné zobrazovat více položek po vyvolání gesta pinch-to-zoom, do událostí lze přidávat soubory z Google disku a je možné nastavit si zobrazení čísel týdnů v kalendáři.

  

Nově si také můžete vybrat, zda chcete vidět narozeniny uživatelů z Google+ či nikoliv, tato změna se v příštích týdnech projeví i na webové verzi kalendáře Google. Poslední novinkou je import ICS souborů z Gmailu případně dalších aplikací Pokud vám ještě aktualizace kalendáře nebyla nabídnuta, můžete si stáhnout z těchto stránek APK nebo kliknout na následující odkaz.

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

 1. Fajn, ale co je škoda, že nemá zobrazení měsíc, kdy by byly vidět přímo události ve dnech při měsíčním zobrazení. Např.jak to má Samsung.

  • dtjan (neregistrovaný)

   Tak tak..bez měsíčního náhledu je to takové nijaké..

  • Přésně, měsíční pohled událostmi/úkoly a s podoknem detailu konkrétního dne, pro mě základ, který je standardem. Tedy ne na Androidu.

 2. Zdeny (neregistrovaný)

  Mně se ten kalendář absolutně nelíbí, jo jako na 3″ display OK. Naštěstí existují mnohem lepší alternativy, btw. jak píšete „měsíční náhled“ je základ :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).