K-Rally: Našlápnuté závody přicházejí! (SP/PPC)

K-RallyDlouhou dobu se polská vývojářská společnost Infinite Dreams věnovala tvorbě akční závodní hry K-Rally. Tento titul je velice podobný známé PC hře Ignition, oproti které ale přidává spoustu netradičních možností, a jak je už u her od Idreams zvykem, nechybí ani extrémně chytlavá hratelnost. Ve hře se projedete v celkem 10 vozidlech, jejichž jízdní vlastnosti je možné vylepšovat (nákup nových součástí, změna barvy). Ve hře je připraveno celkem 14 charakterů, za jeden budete hrát a ostatní budou vašimi soupeři.

Během závodu na rozmanitých tratích se kromě řízení budete muset věnovat také likvidování protivníků, a to pomocí raket nebo výbušných min. Vhod přijde Turbo bonus, se kterým vaše auto získá na několik vteřin výrazně vyšší rychlost. Ve hře si můžete kromě klasického Quick Race vybrat ze dvou typů kariéry, přičemž tyto volby se vám postupně odemykají během hraní za získané XP body. Grafika hry je jako vždy na špičkové úrovni, zamrzí snad jen slabší rychlost vykreslování na VGA zařízeních. Během hraní vás bude doprovázet našlápnutý hudební doprovod a velice vydařené zvuky. Do budoucna bude také možné do hry stahovat novou grafiku, tratě a automobily. Majitelé registrované verze mohou své výsledky porovnávat v on-line tabulce výsledků.

Marek Wyszynski z Idreams mi zaslal plnou verzi K-Rally pro účely recenze, takže se brzy můžete těšit na podrobnější představení této skvělé hry. A já jdu zpět od klávesnice přesednout za volant svého závoďáku, nelítostní soupeři už čekají… Cool.

Demoverze hry bohužel není k dispozici, plná verze pro Smartphone nebo PocketPC vás přijde na přijatelných 15USD, zakoupit ji můžete na stránkách výrobce. Také se můžete zapojit do diskuze o tomto titulu, kterou naleznete v našem diskuzním fóru.

Videoukázka

Screenshoty
- - -

- - -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. Sir Andrew (neregistrovaný)

    tohle mam uz tyden z jednoho dobreho CZ fora. moje dojmy – predelane skyforce (vyrobce dal jen misto letadylek auticka).

  2. Thomas. (neregistrovaný)

    Me se to libi , ale mrzi me, ze to nepodporuje VGA a slibovan, multiplayer

  3. Luckyn (neregistrovaný)

    V%rele doporucuji uz sam mam a hraju. Musite si to sehant. Grafika dokonala, maximalni hraltenost proste parka je fakt super tak hrajte =)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *