Domů » Bleskovky » Jolla příští týden představí „něco velkého“

Jolla příští týden představí „něco velkého“

Společnost Jolla, která vzešla z bývalých zaměstnanců Finské Nokie, doposud představila pouze jeden telefon, běžící na operačním systému Sailfish OS. Ten se aktuálně prodává pouze na finském, kazašském a estonském trhu, od srpna lze tyto telefony zakoupit i v Hong Kongu. Tento jedináček, který se jmenuje Jolla (stejně jako jeho výrobce) se možná příští týden dočká bratříčka.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Finská společnost zaslala prostřednictvím Twitteru pozvánku na 19. listopadu, kdy se chystá představit něco velkého. Na stránkách Jolla.com nyní běží odpočet, který se vynuluje přesně příští středu ve 13:00. Očekáváme příchod tabletofonu s operačním systémem Saifish OS, v tento den bude navíc představen telefon MX4 Pro od čínské společnosti Meizu.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. readytogo (neregistrovaný)

  Tablet ?

  • blept (neregistrovaný)

   Pochybuju, myslim, ze na to nemaji zdroje. Jestli to nebude other half s klavesnici, nebo nejaky launcher.

 2. Martin (neregistrovaný)

  Celkem se diskutovalo na jejich fb stránce o mobilu s QWERTZ

 3. readytogo (neregistrovaný)

  Podla twitteru to ma byt tablet.

 4. Oli (neregistrovaný)

  Tablet s operačním systémem Sailfish OS který se tak snažili propagovat tím, že se dá ovládat jednou rukou by byl fakt totální vtip :D

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *