Domů » Bleskovky » Jezděte aktuálně: Stáhněte si nové mapové podklady HERE

Jezděte aktuálně: Stáhněte si nové mapové podklady HERE

Pokud na svém zařízení s Androidem nebo Windows (Phone) používáte navigaci HERE od Nokie, je načase zkontrolovat aktuálnost vašich mapových podkladů. Včerejší aktualizace se týká všech kontinentů, přibyly i nové země, v nichž lze používat hlasovou navigaci.

  

Velké světové metropole dostaly od Nokie informace o městské hromadné dopravě s barevným vyobrazením tramvajových a vlakových linek a tras metra. V Nokii se také soustředili na zachycení reálnějšího stavu vodních ploch a v mapových podkladech by neměla chybět ani ta nejmenší jezírka.

 

Aktualizace se na zařízeních s Androidem přihlásí sama v notifikačním centru, mapy pro Windows Phone aktualizujete přes trojici teček v pravém dolním rohu – stáhnout mapy – aktualizovat stávající mapy.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

10 komentářů

 1. Martin Alexandr

  Je tam chyba ve slově světové „velké světlové metropole“ a HERE zatim není na IOS ne? Jak se píse na zacatku :)

  • David Podzimek

   Asi rok pro iOS není, měla by vyjít nová verze podobně jako na je teď na Androidu, ale termín nikdo netuší.

  • Jakub Karásek

   Díky za upozornění, světlové metropole má zřejmě na starosti autooprava, ale verzi pro iOS jsem si vymyslel já, samozřejmě byl myšlen systém Windows Phone :) Opraveno

 2. Ono není až zase o co stát..I když zadarmo berou lidé vše. :-)

  • lerion (neregistrovaný)

   Ano, existují i lepší navigace, ale HERE jsou velmi kvalitní a ta cena jim přidává na zajímavosti.

  • Here sú veľmi kvalitné mapy. Z navigačných funkcii mi chýba prejazdný bod, to je pravda. Ale aj tak ju používam denne a vždy ma doviedla, kde som potreboval.

 3. Nevypadají zle, ale nevím jestli jsem takový jelito a neumím to nastavit, nebo to nefunguje v landscape a tím pádem je to pro mě nepoužitelné

  • V tom normálním režimu je to jen na výšku. Na šířku se to překlápí jen když přepnete v menu do režimu Autem. Ten reaguje na orientaci telefonu.

 4. chmeldas (neregistrovaný)

  To je divné. Na mojí 930 funguje landscape bez problémů a pokud vím, tak jsem nic nastavovat nemusel.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).