Domů » Články » Jen 15 hodin slev. POCO maximálně srazilo ceny vybraných telefonů

Jen 15 hodin slev. POCO maximálně srazilo ceny vybraných telefonů

POCO Mania je tady a to znamená jediné – velké slevy na vybrané smartphony značky POCO. Nejzajímavější na celé akci jsou ale aktuálně probíhající Happy Hours, kdy je čtveřice vybraných telefonů ještě extra zlevněná. Speciální sleva se dokonce vztahuje i na zbrusunový POCO M3 Pro, který dnes vstupuje do prodeje.

800 600 POCO M3 Pro 5G

15 hodin maximálních slev

Hlavním tahákem POCO Manie jsou jednoznačně Happy Hours, které běží od dnešních 18:00 do zítřejších 9:00. Během těchto patnácti hodin je možné zakoupit čtyři vybrané telefony POCO za nejnižší ceny. Patří mezi ně i žhavá novinka POCO M3 Pro 5G. V rámci Happy Hours koupíte levněji tyto smartphony:

POCO M3 Pro v prodeji

Úderem dnešního dne začíná také prodej očekávaného POCO M3 Pro. V rámci Happy Hours můžete novinku pořídit ve speciální slevě jen za 4 790 Kč (běžně 5 490 Kč), což z ní dělá vůbec nejlevnější 5G smartphone na trhu. Akce se vztahuje pouze na verzi 6/128GB v černé a modré barvě.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).