Domů » Bleskovky » Je to oficiální: Samsung Galaxy S7 bude mít premiéru 21. února v 19:00

Je to oficiální: Samsung Galaxy S7 bude mít premiéru 21. února v 19:00

I když o chystané rodině Samsung Galaxy S7 víme takřka vše, datum představení jsme dosud odhadovali na základě zvyklostí z posledních let. Ve správnosti úsudku nás nyní Samsung oficiálně přesvědčil následujícím videem.

Premiéra letošních vlajkových smartphonů značky Samsung proběhne na akci s názvem Samsung Galaxy Unpacked 2016, která se bude konat v předvečer veletrhu Mobile World Congress v Barceloně 21. února v 19:00. Časy tiskových konferencí dalších výrobců najdete v boxu v pravém sloupci našeho webu. Ač budou hlavním tématem především smartphony Galaxy S7 a S7 edge (hardwarové parametry), dojít by mohlo i na novinky z oblasti virtuální reality, neboť video je z části věnováno helmě Samsung Gear VR a popisek pod ním uvádí „Připravte se přehodnotit, co všechno dokáže telefon“.

samsungunpacked2016

Je také možné, že Samsung bude novinky představovat ve virtuální realitě, podobně jako byl představen smartphone OnePlus 2. Korejský výrobce bude podle předchozích zvyklostí událost streamovat živě na svých stránkách.

GalaxyS7Takto by měly obě novinky – Galaxy S7 a Galaxy S7 edge vypadat

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments