Domů » Bleskovky » Jak vznikl Beat Saber a kde si ho můžete vyzkoušet?

Jak vznikl Beat Saber a kde si ho můžete vyzkoušet?

​Další česká hra má našlápnuto stát se světovým fenoménem. Studio Hyperbolic Magnetism vydalo VR hru Beat Saber, která je kombinací her typu Guitar Hero a Fruit Ninja. Jeden z vývojářů a vítěz ceny Apple Design Award Ján Ilavský vystoupí na letošní konferenci mDevCamp, která se koná 15. června v Praze. Na místě bude i možnost si Beat Saber zahrát.

Vítěz Apple Design Award Ján Ilavský bude jedním z mnoha speakerů na největší konferenci o mobilních aplikacích mDevCamp 2018. I když jeho nová hra Beat Saber spadá do kategorie VR her, lze očekávat, že i přesto bude o náhled do zákulisí jejího vývoje velký zájem. Návštěvníci budou mít možnost si Beat Saber v rámci doprovodného programu vyzkoušet.

Vedle Beat Saber budou mít návštěvníci v rámci mDevCampu možnost vyzkoušet si i brýle na rozšířenou a virtuální realitu Microsoft Hololens.

Beat Saber Gameplay Teaser

Na mDevCamp 2018 se v červnu sjedou přednášející z celého světa od Prahy až po Bogotu. Konference, která se letos koná již po sedmé, je zaměřena na app architekty, vývojáře, designery, produktové manažery či kohokoli, kdo chce nahlédnout do zákulisí světa mobilů.

Více informací a registraci najdete na mdevcamp.eu.​

Kdy a kde?

  • 15. června 2018
  • Kongresové centrum Praha

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).