Sledujte nás na YouTube

Jak budou vypadat widgety v Androidu 4.0?

Zítra v noci (4:00) představí Google společně se Samsungem novou verzi operačního systému Android 4.0 a také další referenční telefon Nexus Prime (podrobnosti). Pokud se už nemůžete dočkat, určitě vás potěšíme novými obrázky, které se dostaly na internet ještě před premiérou. Jsou na nich viditelné vybrané widgety z Androidu „Ice Cream Sandwich“, které bude možné umístit na hlavní obrazovku. Konkrétně se jedná o widgety aplikací Kalendář, E-mail a Gmail; nechybí ani srovnání se stejnými widgety na tabletovém Androidu 3.x.

- 
Widget kalendáře 

-
Widget e-mailového klienta

-
Gmail

Zdroj: AndroidPolice

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

6 komentářů

 1. maros6666 (neregistrovaný)

  Dobrý deň. Keďže ešte nemám androidný telefón, chcem sa spýtať ako je to s Google Nexus S. Všade píšu, že nepodporuje FM rádio. Tak ma napadlo, že keď existuje tak vela aplikácií, či nie je aj niečo také, čo by tam FM rádio sprístupnilo. Prípadne, či tam Google FM rádio “neodblokoval” s novou verziou Androidu (ak sa to dá). Rozmýšľam totiž o importe US verzie so Super AMOLED. Ďakujem

  • Kato (neregistrovaný)

   Jak už ti odpověděl uživatel pode mnou – pokud telefon fyzicky daný HW neobsahuje, tak to ani se sebelepší podporou SW prostě nepůjde.

   Ale když si jednoduše nainstaluješ třeba TuneIn Radio ([odkaz]), tak velmi rychle a rád na nějaké FM zapomeneš.. (jediná podmínka je mít rozumný datový tarif)

 2. dexter (neregistrovaný)

  Nexus S NEMÁ HW rádia, takže to žádnou aplikací NELZE zprovoznit. Asi narážíš na Nexus One, který měl HW rádio, ale neměl SW. Nexus S nemá HW.

 3. Androman (neregistrovaný)

  Máte někdo spolehlivé info, zda bude či nebude aktualizovaný na ICS i Nexus S?

 4. maros6666 (neregistrovaný)

  Aj mna by zaujimal ten update Nexusu S na novy Android ICS….

 5. maros6666 (neregistrovaný)

  a ešte by som vas chcel poprosiť o tip na nejaku spolahlivu stranku, kde sa da kupit ta US verzia so super amoled displejom. Hladal som to na amazone aj ebay ale kedze neviem po anglicky nevyznam sa tam v tych oznaceniach ze ktory je s kartou a pausalom a ktory bez karty a pod. Ďakujem

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *