Sledujte nás na YouTube

iPhone 7 (Plus) by se mohl dočkat i barevné varianty Jet White

Apple u letošních iPhonů příliš neměnil design, za to představil hned několik nových variant, z nichž „nejexotičtější“ je temně tmavá, v originále nazývaná Jet Black. Podle japonské webové stránky Mac Otakara by nemusela být aktuální šestice barevných variant konečná, na základě informací od dodavatelských řetězců by mohla ještě přijít edice Jet White.

jet-white-iphone-7-rumor-01

Jestli se informace potvrdí, bude se jednat patrně o stejnou úpravu povrchu, jakou nabízí varianta Jet Black. Její povrch je vyroben devítikrokovou anodizací, což dodává telefonu značnou porci elegance, avšak jeho obrovskou nevýhodou je vysoká náchylnost na poškrabání (více informací). Apple tak raději doporučuje nosit tuto barevnou variantu v ochranném pouzdře, což patrně bude i osud spekulovaného leskle bílého modelu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. trof (neregistrovaný)

    Načo mi potom bude Jet White, keď ho podľa výrobcu mám nosiť v ochrannom púzdre.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *