Domů » Bleskovky » iPhone 7 (Plus) by se mohl dočkat i barevné varianty Jet White

iPhone 7 (Plus) by se mohl dočkat i barevné varianty Jet White

Apple u letošních iPhonů příliš neměnil design, za to představil hned několik nových variant, z nichž „nejexotičtější“ je temně tmavá, v originále nazývaná Jet Black. Podle japonské webové stránky Mac Otakara by nemusela být aktuální šestice barevných variant konečná, na základě informací od dodavatelských řetězců by mohla ještě přijít edice Jet White.

jet-white-iphone-7-rumor-01

Jestli se informace potvrdí, bude se jednat patrně o stejnou úpravu povrchu, jakou nabízí varianta Jet Black. Její povrch je vyroben devítikrokovou anodizací, což dodává telefonu značnou porci elegance, avšak jeho obrovskou nevýhodou je vysoká náchylnost na poškrabání (více informací). Apple tak raději doporučuje nosit tuto barevnou variantu v ochranném pouzdře, což patrně bude i osud spekulovaného leskle bílého modelu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Načo mi potom bude Jet White, keď ho podľa výrobcu mám nosiť v ochrannom púzdre.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).