Domů » Bleskovky » iPhone 7 na detailních renderech: Designéři zřejmě dostali dovolenou

iPhone 7 na detailních renderech: Designéři zřejmě dostali dovolenou

Od představení nové generace iPhonů nás dělí ještě spousta času, nicméně podle posledních informací již byla výroba nových modelů zahájena. Internetem se šíří fotografie a rendery odhalující, jak má nový iPhone 7 vypadat. I když může být skutečnost zcela jiná, design telefonu pocházející z různých zdrojů se zase tolik neliší. Bude finální produkt vypadat takto?

iphone7render

Rendery údajně byly vytvořeny na základě technických výkresů zaslaných výrobcům příslušenství. Pokud se jejich pravost potvrdí, musíme letos na designovou revoluci zapomenout. Rozmístění hlavních prvků je navlas shodné s předchozími modely, pouze je jinak řešeno vedení plastových linek přetínajících zadní kryt telefonu. Vzhledem k neustále snižující se tloušťce zařízení má z iPhonu 7 více vyčnívat čočka fotoaparátu.

3,5mm jack na sluchátka si dle všeho vezme dovolenou, na spodní straně se nicméně mají navíc nacházet dvě mřížky, které by mohly ukrývat stereoreproduktory. Bohužel na čelní stále zůstávají obrovské rámečky, které by mohly ustoupit většímu displeji.

iphone7photo

Podle ředitele Apple Tima Cooka mají nové iPhony nabídnout funkce, u kterých nebudeme chápat, jak jsme bez nich mohli v minulosti žít. Jsme tedy zvědaví, jaké revoluční novinky si jablečný gigant na podzimní premiéru připraví; zásadní změny v designu to s největší pravděpodobností nebudou.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
56 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments