Domů » Bleskovky » Téměř 13″ iPad Pro se odhaluje na neoficiálních renderech

Téměř 13″ iPad Pro se odhaluje na neoficiálních renderech

O téměř třináctipalcovém iPadu se spekuluje více než roky, přičemž všechny indicie nasvědčují, že se tohoto přerostlého tabletu dočkáme v letošním roce. Dvojce @OnLeaks a uSwitch, která se nedávno blýskla zveřejněním neoficiálních renderů chystaných Nexusů, nyní přináší rendery právě chystaného iPadu Pro.

   

3D modely byly vytvořeny na základě schémat, která byla údajně zaslána Applem výrobcům příslušenství. Schémata z prosince 2014 a června 2015 se nicméně v některých detailech liší, a proto máme před sebou dvě varianty, přičemž jedna z nich by se měla finální verzi podobat.

New Apple iPad Pro 12.9 inch design leak - uSwitch.com

V obou případech se můžeme těšit na čtveřici reproduktorů umístěných po dvojicích na obou kratších stranách tabletu. Jeho rozměry mají být 305,7 × 222,8 (222,6) × 8 (7,2) mm.

    

Obě schémata se liší v rozmístění ovládacích prvků. Na renderech také chybí tlačítko Apple ID a typické jablíčko na zadní straně, ve finále by však tyto prvky chybět neměly. Spekuluje se rovněž o tom, že jako příslušenství k iPadu Pro bude Apple dodávat kryt se sekundárním displejem či stylus, který dokáže reagovat na sílu tlaku.

  

Apple za tři dny koná tiskovou konferenci, která bude věnována novým iPhonům, ale představen by zde měl bý také iPad Pro a iPad mini.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

 1. lerion (neregistrovaný)

  Zitra do redakce poslu rendery iPadu 7.

  • Frederik (neregistrovaný)

   tak pošli, ale nějakej mceza v žigulíku asi oproti @onleaks moc důvěryhodně působit nebude :-D to ti nechci brát iluze.

  • Frederik (neregistrovaný): +1 :D

 2. Lister0 (neregistrovaný)

  Tohle se moc prodávat nebude…

  • Tom (neregistrovaný)

   To si nemyslim. Kdyz i srackoidni Apple Watch se prodava jako teple rohliky, tak ani ted si nedelam iluze ze by lide prave ted prozreli.

  • Lister0 (neregistrovaný)

   Watch jsou něco jiného. Tohle je prostě moc velké.

  • Tom (neregistrovaný)

   O to nejde ze je velke. Neni to tak davno co kazdy smartphone nad 3.5″ by moc veliky, a jak se 6+ prodava. Kazdej ifanousek ti rekne ze parametry neresi. Kdyz se docte ze 13″ ipad je ideal, bez vahani do toho pujde.

   Omlouvam se myslisim vyjimkam.

  • Petr (neregistrovaný)

   Moc velký? Surface je stejně velký a prodává se. Klidně bych si 13 palcový tablet koupil místo ultrabooku. Apple mám rád, ale Apple Watch bych si v aktuální generaci fakt nakoupil.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).