Domů » Články » Vybíráme 10 nejlepších „nálepek“ pro iMessage: buďte mistry komunikace

Vybíráme 10 nejlepších „nálepek“ pro iMessage: buďte mistry komunikace

V minulosti jsme vám přinesli komplexního průvodce aplikací iMessage včetně výčtu všech novinek a funkcí, které nejnovější operační systém iOS 10 přinesl. Pospolu s představením vylepšeného komunikátoru společnost Apple uvedla v život i zcela nový App Store určený pouze pro aplikaci iMessage.

V tomto novém obchodě naleznete kromě celé řady všemožných aplikací také vtipné a zábavné smajlíky či nálepky, díky kterým můžete posunout úroveň komunikace zase o stupeň výše. Vybrali jsme pro vás 10 nejzajímavějších aplikací s nálepkami, kterými můžete výrazně oživit komunikaci s přáteli.

iMessage v iOS 10: Komplexní průvodce funkcemi a novinkami

Crossy Road

V případě, že milujete tzv. „oddychovky“, zcela jistě se vám v mobilním App Store podařilo narazit na hru s názvem Crossy Road. Autoři této hry připravili aplikaci i pro iMessage (nálepky jsou součástí hry). Emotikon sice není moc, je jich 12, ale dokáží zaujmout svou jednoduchou pixelovou grafikou, a co víc, aplikace/hra je zdarma, takže není co řešit.

‎Crossy Road
Cena: zdarma+

Super Mario Run

U her ještě zůstaneme, tentokrát se však přesuneme k proslulé společnosti Nintendo a ke slavné postavičce Mario. Na motivy hry Super Mario Run připravilo Nintendo sadu 12 ikon, mezi kterými najdete například zlatou minci, kšiltovku či malou muchomůrku. Ty se vám budou hodit v případě, že posíláte nějaký obrázek – svůj portrét můžete oživit například vkusným knírkem. Aplikace je opět zdarma.

Talking Carl

Pokud vás omrzely obyčejné nálepky, s Talking Carl si užijete mnohem více zábavy. Kromě vtipných nálepek a krátkých ozvučených animací s želé postavičkami můžete protistraně poslat i vtipnou hlasovou zprávu. Stačí nahrát krátký vzkaz a aplikace jej přetvoří do podoby, jako byste v sobě měli dávku helia. Aplikace vás vyjde na necelý jeden dolar (cca 25 Kč), jejíž součástí je 24 nálepek a 12 animací.

Talking Carl Stickers
Cena: zdarma+

Tenor

Jak by se dal lépe vyjádřit váš výraz, než-li pohyblivým GIFem? Aplikace Tenor vám nabídne nespočet „gifů“, které jsou pěkně roztříděné do jednotlivých kategorií, takže vyhledávání a filtrování není žádný problém. Více není třeba dodávat, snad už jen, že je aplikace zcela zdarma.

‎GIF Keyboard
Cena: zdarma

Stuck On

Někdy jednoduše potřebujete váš text či fotografii vhodně doplnit nějakou nálepkou, aby lépe podtrhla daný moment. Stuck On je sada 27 ikonek, které můžete použít za každé situace. Aplikace je zdarma.

iOS 10 je plný novinek. Máme pro vás přehled deseti nejlepších

Starbucks Stickers

Pozvěte kolegu či kolegyni na kávu do Starbucks, a nejen tam, jednou ze 36 pěkných nálepek. V celé sadě naleznete několik druhů kávy, horkých čokolád nebo čajů. Aplikaci si nechala vytvořit přímo společnost Starbucks Coffee a je nabízena zdarma.

‎Starbucks Stickers
Cena: zdarma

Fitness Stickers

30 velice pěkně zpracovaných nálepek na motivy fitness. Kromě použití v konverzaci se vám budou hodit i na „ozdobení“ vašich fotografií. Za sadu fitness nálepek dáte necelý jeden dolar (25 Kč).

‎Fitness Stickers
Cena: 25,00 Kč

Endless Monsters

Aplikace Monsters nabízí 39 animovaných postaviček, respektive monster, se kterými dokážete beze slova říct prakticky cokoliv. Pokud by vám 39 animací nestačilo, za necelá 3 eura si můžete celou paletu roztomilých příšer rozšířit o dalších 50 animovaných nálepek. V neposlední řadě si můžete k vybraným animacím vložit vlastní text.

‎Endless Monsters
Cena: zdarma+

JibJab

Chcete tancovat na pódiu s Donaldem Trumpem a Hillary Clintonovou? Žádný problém! Naprosto úžasná aplikace, která vloží váš obličej do celé řady pohyblivých GIFů. Postup je jednoduchý, vytvoříte si uživatelský účet (e-mail/Facebook) vyfotíte svůj obličej, který jednoduchými kroky upravíte, a máte hotovo. Aplikace navíc nabízí i historii již použitých obličejů. S JibJab máte o zábavu postaráno.

‎JibJab
Cena: zdarma+

imoji stickers

Povedená aplikace s nepřeberným množstvím nálepek. Kromě nálepek s různými motivy v aplikaci najdete i sekci se sadou klasických emotikon. S imoji stickers si můžete navíc vytvořit zcela vlastní nálepku – tahy po displeji ohraničíte objekt, který chcete použít, poté svůj výtvor doladíte tak, aby byly hrany obrázku co nejpřesnější a jste hotovi. Aplikace je zdarma.

Aplikaci se bohužel nepodařilo dohledat :-(

Xaver Jandura

Milovník „road trip" cestování a exotického jídla, velký fanoušek a zároveň kritik Apple zařízení, rád boxuji, cvičím jógu a přemýšlím u sklenky vína.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).