TOPlist

Nexus Prime a nový Android 4.0 posunuty kvůli úmrtí Jobse

Společnosti Samsung a Google se jednohlasně rozhodly odložit představení jak nového telefonu Nexus Prime, tak i dlouho očekávané nové verze Androidu s názvem Ice Cream Sandwich. Oboje mělo být k vidění již 11. října na akci s názvem Samsung Unpacked, avšak oba giganti se dohodli, že zkrátka ještě není ten pravý čas. Je těžké odhadnout, co je pravým důvodem k takovému odložení, oficiálně je hlavní příčinou nedávné úmrtí obdivovaného vůdce společnosti Apple, Steva Jobse. Původně nebyla příčina odložení této velkolepé události zcela jasná, mluvčí společnosti Samsung ale později situaci objasnil takto:

“Samsung i Google se rozhodly odložit představení nových prodkutů na udlálosti CTIA v San Diegu. Shodli jsme se zkrátka na tom, že to není vhodná doba k odhalení nových produktů vzhledem k tomu, že celý svět stále ještě truchlí nad úmrtím Steva Jobse. Prosíme o pochopení a omlouváme se za veškeré potíže které tímto způsobíme médiím i koncovým uživatelům. Brzy samozřejmě oznámíme nové náhradní datum.”

- - - 
Screenshoty z Androidu  4.0 „Ice Cream Sandwich“

- - -

- -

Pokud hlavní muž společnosti Google Eric Smidt dodrží své slovo, měli bychom se nového Androidu dočkat ještě do konce měsíce, paradoxně se zároveň s tímto oznámením dostaly na internet uniklé screenshoty a video z Androidu Ice Cream Sandwich.

 

Oživeno: Na internet se dostala poměrně kvalitní fotografie telefonu Nexus Prime.

-

Zdroje: Engadget, BGR

Autor článku Ruslan Botsyurko
Ruslan Botsyurko
Lékař, fotograf, redaktor, DJ, webdesigner, nevyléčitelný perfekcionista a bezmezný nadšenec do všech možných technologií, který od malička běhá po světě se šroubovákem (no dobrá, nyní spíše se skalpelem :)) a snaží se přijít na to, jak věci kolem fungují.

Kapitoly článku