Domů » Bleskovky » Hudba pro Windows Phone dostává aktualizaci, má průhlednou dlaždici

Hudba pro Windows Phone dostává aktualizaci, má průhlednou dlaždici

Microsoft již dříve avizoval, že bude vydávat aktualizace pro systémovou aplikaci Hudba každých čtrnáct dní, minulý pátek se však omluvil s tím, že update bude o týden odložen. Dnešní ráno přistála Hudba ve verzi 2.5.3965.0 ve Windows Phone Store.

 

Nejviditelnější změna nastala na samotné domovské obrazovce, aplikace nyní podporuje průhlednou dlaždici podobně jako aplikace Video, která byla aktualizována minulý týden. Nově lze do fronty přehrávaných skladeb přidat více než 100 položek a také se aplikace dočkala obligátního zlepšení výkonu a stability. V budoucích updatech je přislíbena podpora živé dlaždice a dětského koutku a neustálé zlepování uživatelské zkušenosti z této aplikace. Aktualizaci můžete vyvolat ručně ve přímo ve Windows Phone Store nebo kliknutím na následující odkaz.

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

15 komentářů

 1. Dnes Joe Belfiore na twitteri prezradil zopár zaujímavostí takže len tak pre info aj keď to veľa nepovie

  –>FB+Skype updates are coming.

  –>Subway Surfers for 512mb coming.

  –>Some new apps as well.

  –>New lock screen app(made by Rudy Huyn in collaboration with Microsoft coming in a couple of weeks)

  –>Lock screen app coming as a beta initially for 1Gb ram devices.

  –>512mb ram app will come a bit later.

  –>WP8.1 sw is finished for the Lumia phones that started shipping a couple weeks ago.. and we’re testing the update code now. Fixes ongoing.

 2. Nevím jestli mám být z každé aktualizace aplikace Hudba odvařený na povel, ale mě přijde pořád dost trhaná, jediné čeho jsem si všiml, že se aktualizují skladby asi na pozadí a ne při spuštění app.

  Nechámu ten mini posuvník, nemohli jej posunout dolu a nechat jej po celé šíři obrazovky ? Celkově se mi tahle app vůbec nelíbí a doufám, že se na store co nevidět objeví nějaká schopná alternativa…

  MS není schopen vydat kvalitní app pro svůj operační systém ? Tak jak to pak mají dělat třetí strany… už mě tohle fakt štve.

  • Jojo, ten přehrávač je příšernej, momentálně používám WP7 a je až s podivem, jak je ten na sedmičkách asi tak stokrát rychlejší, než ten v 8.1. Hlavně nechápu, proč ho vůbec vyčleňovali, ano, možnost časté aktualizace, ale co ve starém přehrávači tak moc chybělo, aby byla potřeba aktualizace každých 14 dní? Stačilo přidat v 8.1 ten posuvník a zanechat původní player ke spokojenosti všech. A to, že je aktualizace plánována každých 14 dní jenom dokazuje to, že i MS si je vědom toho, jak je ten přehrávač nepovedený a jak moc poteřbuje „vrátit k původnímu“.

  • můžem být rádi, že to nedopadlo jak u hubu HRY..pač to ej vyloženě šílenost..uplně zbytečná nefunkční zalagovaná položka, kde krom otravných reklamonávrhů neuděláte nic:) ani tu po**anou hru tam nesmazete…:)

  • Maxxz: je to jak rikas a je zoufale, ze MS se svoji silou a kvantitou neni schopen udelat rychle a kvalitne jednu zakladni aplikaci. Stale jen brzy, za nekolik tydnu, blablabla.

  • Jako u takto základní aplikace, která by měla být v systému přeci vychytaná opravdu nemíním tleskat, že každé dva týdny vydají nějakou opravu chyb, když aplikace by si zaloužila minimálně od začátku přepsat a to včetně ovládání a všech prvků. Chápu, že je tato aplikace pro verzi DVP, ale už je venku L630, která se tváří jakoby měla WP8.1 oficálně. Je to smutné. Často 3 strany napíší lepší aplikaci než MS, který má peněz, že by je mohl vyhazovat komínem…

 3. newkeny (neregistrovaný)

  Naprosto souhlasim s MAXXZEM…myslím, že by s aktualizacemi mohla dorazit konečně vyspělá aplikace, která bude nejen uživatelsky přívětivá, ale bude i reprezentativní na pohled a ne pouhé černé nic, bez možnosti např.zobrazovat umělce na pozadí. Zatím je opravdu zoufalá! :-\

  • Aplikace umělce na pozadí zobrazovat umí, nebo aspoň podle screenshotů ze zahraničí ano. Každopádně jsem nikdy nepřišel na to, jak to nastavit a upřímně mám pocit, že to v našich končinách ani nejde.

  • Je to rozbité to zobrazování na pozadí, reportují to uživatelé na Redditu a na WPcentral. Prostě šílenost.

 4. newkeny (neregistrovaný)

  Jde to pouze při změně registrqce Xbox účtu na region USA. Ve WP 8 kách to šlo nastavit aplikací MPA tool…teď jí ale WP8.1 nepodporují…:-\

 5. na prehravanie hudby pouzivam nokia mixradio, aj ked nie je podporovana na slovensku vie prehravat mp3ky s pamate telefonu a sdkariet….a ikonka mi vzdy pripomenie: „Usmej se cur@ku:P“

 6. Štve mne, když si pracně poskládám plochu a pak mi z barevné dlaždie udělají průhlednou. Povinně by mělo být toto volitelné a MS by měl jít příkladem.

  • Stejně není živá, tak si jí předělej v nějakém tom skinovači live tile.

   Když je neprůhledná tak se brečí, když je průhledná tak se brečí, pořád se bude brečet. Tohle třeba je podle mě taková prkotina vzhledem k tomu jakej shit ta aplikace je, že je to až úsměvné.

 7. No vidíte, je to názor od názoru. Já naopak vítám černé pozadí bez zbytečných omalovánek. Poslední co chci je aby každá aplikace měla nějaké pozadí, nedej bože každá jiné, aby mě tam rušily omalovánky jako v iOS nebo droidu.

  Je pravda, že Music Hub fungoval svižněji na W7, ale teď se tomu blíží. Věřím, že až bude vydána konečná verze W8.1, bude fakčit jak má. Co se týče posuvníku, je to druhotná funkce přehrávače. Kolikrát posouváte nějakou skladbu? Buď ji vypnu, nebo posunu na další. Já posuvník použiji jednou za uherský rok.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).