Nepředstavený tabletofon od Huawei se čtečkou otisků prstů pózuje před objektivem

Společnost Huawei koná 2. září v rámci veletrhu IFA tiskovou konferenci, na níž očekáváme odhalení nových zařízení pro druhou polovinu letošního roku. Leaker @evleaks nyní zveřejnil render zařízení od Huawei, o němž tvrdí, že bude představeno právě na veletrhu IFA.

  

Ač toto zařízení nemá žádné jméno (nemá se jednat o model z řady D, která byla zrušena), je možné, že se jedná o nástupce tabletofonu Huawei Mate 7, jemuž je také nejvíce podobné, případně chystaný model Honor 7X. Živé fotografie tohoto zařízení zveřejnil i francouzský server Nowhereelse.

    

Vodorovné lišty na zádech telefonu naznačují, že se bude jednat o celokovové zařízení, k dispozici bude také čtečka otisků prstů. Čočka hlavního fotoaparátu má být mírně vystouplá, hardwarová spoušť fotoaparátu přítomna být nemá.

  

Spuštěný benchmark AnTuTu odhaluje přítomnost osmijádrového procesoru, displeje s Full HD rozlišením, 3 GB RAM a 13megapixelového fotoaparátu. Na jméno telefonu a kompletní hardwarovou specifikaci si však budeme muset necelý měsíc počkat.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku