Sledujte nás na YouTube

Huawei představí 1. března zmenšenou verzi modelu Mate 7 s 5,5palcovým displejem

Huaewi oznámilo na 1. března tiskovou konferenci pořádanou v Barceloně. Nyní se objevují různé spekulace o tom, co by zde výrobce mohl představit. Mluví se jednak o modelu Ascend P8, je zde však velká pravděpodobnost, že ten se nakonec odhalí až později na samostatné konferenci. Nově se začalo v kuloárech šuškat také o zmenšené variantě povedeného tabletofonu Ascend Mate 7 (recenze), který má přijít s obrazovkou o úhlopříčce 5,5 palce.

 
Huawei Ascend Mate 7, z nějž bude chystaná novinka údajně vycházet

Zařadí se tak právě mezi Ascend Mate 7 a chystaný Ascend P8, jehož displej by měl být pětipalcový. O smartphonu zatím není k dispozici více informací, očekávali bychom však obdobné specifikace jako u většího sourozence, tedy osmijádrový procesor HiSilicon Kirin 925 doplněný o 2GB RAM, 13Mpx fotoaparát a teoreticky také čtečku otisků prstů.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

4 komentáře

  1. Mhyrtuu (neregistrovaný)

    Fascinuje mě práce zdejších “novinářů”, kteří zpožděne přebírají zprávy ze zahraničních serverů označené jako “rumor”, “speculation” nebo jiným slovem označujícím nedůvěryhodnost nebo neověřitelnost zdroje/informace a překrucují je (minimálně nadpisem).

    Originální článek má nadpis “Huawei Mate7 compact likely to star at MWC 2015”. Co kdybyste místo novinářských faulů (ve stylu VÁLKA ZAHÁJENA nebyla) zkusili začít dělat kvalitní práci?

  2. tslany (neregistrovaný)

    Zmenšenou verzi … 5.5″

    I don’t want to live on this planet anymore.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *