Domů » Bleskovky » Huawei představí 1. března zmenšenou verzi modelu Mate 7 s 5,5palcovým displejem

Huawei představí 1. března zmenšenou verzi modelu Mate 7 s 5,5palcovým displejem

Huawei oznámilo na 1. března tiskovou konferenci pořádanou v Barceloně. Nyní se objevují různé spekulace o tom, co by zde výrobce mohl představit. Mluví se jednak o modelu Ascend P8, je zde však velká pravděpodobnost, že ten se nakonec odhalí až později na samostatné konferenci. Nově se začalo v kuloárech šuškat také o zmenšené variantě povedeného tabletofonu Ascend Mate 7 (recenze), který má přijít s obrazovkou o úhlopříčce 5,5 palce.


Huawei Ascend Mate 7, z nějž bude chystaná novinka údajně vycházet

Zařadí se tak právě mezi Ascend Mate 7 a chystaný Ascend P8, jehož displej by měl být pětipalcový. O smartphonu zatím není k dispozici více informací, očekávali bychom však obdobné specifikace jako u většího sourozence, tedy osmijádrový procesor HiSilicon Kirin 925 doplněný o 2GB RAM, 13Mpx fotoaparát a teoreticky také čtečku otisků prstů.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

4 komentářů

  1. Mhyrtuu (neregistrovaný)

    Fascinuje mě práce zdejších „novinářů“, kteří zpožděne přebírají zprávy ze zahraničních serverů označené jako „rumor“, „speculation“ nebo jiným slovem označujícím nedůvěryhodnost nebo neověřitelnost zdroje/informace a překrucují je (minimálně nadpisem).

    Originální článek má nadpis „Huawei Mate7 compact likely to star at MWC 2015“. Co kdybyste místo novinářských faulů (ve stylu VÁLKA ZAHÁJENA nebyla) zkusili začít dělat kvalitní práci?

  2. Zmenšenou verzi … 5.5″

    I don’t want to live on this planet anymore.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).