Domů » Bleskovky » Huawei P9 a HTC 10 pózují na čerstvých fotografiích

Huawei P9 a HTC 10 pózují na čerstvých fotografiích

Veletrh MWC nám prozatím přinesl vlajkové smartphony od Samsungu a LG, tím však letošní přísun zdaleka nekončí. Příští měsíc by měl přinést další dva přírůstky, konkrétně Huawei P9 a HTC 10. První jmenovaný bude oficiálně představen 6. dubna, tchajwanská vlajková loď má připlout 19. dubna, ačkoliv toto datum ještě oficiálně potvrzené není. Oba nepředstavené smartphony před nedávnem opět zapózovaly před objektivy fotoaparátů.

huawei-london-april16-event

Huawei P9

Nové živé snímky Huawei P9 potvrzují design, který před nedávnem odhalily neoficiální rendery. Potvrzuje se tak duální fotoaparát, kulatá čtečka otisků prstů a konektor USB-C.

p9

V kovovém těle telefonu má tikat osmijádrový čipset Kirin 950 s 3GB RAM za zády, úložiště má být 32GB. Huawei P9 má i přes poměrně tenké kovové tělo nabídnout baterii se slušnou kapacitou 3 900 mAh.

HTC 10

HTC 10 je velmi očekávaným modelem, neboť má jedinečnou šanci oprostit se od svých velmi podobných předchůdců a navrátit tchajwanské značce ztracený lesk. Uniklé fotografie ukazují, že by se to mohlo povést.

m10back

Telefon má dostat netradiční zkosení hran kovových zad, na čelní straně zase nebude chybět oválné středové tlačítko s funkcí čtečky otisků prstů, které obklopí dvě senzorová tlačítka. Poměrně velká čočka fotoaparátu nad displejem dává tušit, že HTC 10 bude cílit také na milovníky selfies.

m10front

Pokud se potvrdí předchozí spekulace, dostane HTC 5,15″ Quad HD displej, čipset Qualcomm Snapdragon 820 a 4 GB RAM.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments