Domů » Články » Huawei maximálně zlevnil všechny své chytré hodinky. Padly i ceny telefonů a tabletů

Huawei maximálně zlevnil všechny své chytré hodinky. Padly i ceny telefonů a tabletů

Huawei si připravil speciální čtyřtýdenní nabídku, v rámci které zlevnil prakticky všechny své chytré hodinky a také vybrané smartphony a tablety. Ve slevě jsou dokonce i nejnovější modely smartwatch, které si odbyly svůj debut teprve před pár měsíci.

Huawei Watch GT 2 Pro

Právě hodinky představují momentálně to nejzajímavější zlevněné zboží od Huawei. Znatelně nižší cenou zaujme hlavně nejnovější model smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro a také Huawei Watch Fit, tedy jeden z vůbec nejvybavenějších chytrých náramků na trhu. V akci jsou ale také nepatrně starší modely GT 2 a GT2e.

Ani telefony a tablety slevám neunikly. Ještě levnější je Huawei P40 Lite, jehož cenovka teď činí 4 490 Kč (dříve 6 990 Kč). A v akci je také nejoblíbenější modely P smart 2021, který koupíte za 4 490 Kč (dříve 5 490 Kč). Z tabletů si pak můžete vybírat mezi MatePad T10 za 3 490 Kč (dříve 3 990 Kč) a MatePad T10s za 3 990 Kč (dříve 4 490 Kč).

Huawei P Smart 2021

Smartphone, hodinky i tablet od Huawei si můžete u Mobil Pohotovosti vzít na splátky bez jakéhokoli navýšení – stačí, aby cena vybraného produktu činila minimálně dva tisíce korun. Objednávku si pak můžete nechat doručit hned několika způsoby – například i na kteroukoli ze 6 000 výdejních míst Zásilkovny, nebo ve vybraných městech můžete využít bleskové doručení do 30 minut.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.