Huawei maximálně zlevnil všechny své chytré hodinky. Padly i ceny telefonů a tabletů

Huawei Watch GT 2 Pro

Huawei si připravil speciální čtyřtýdenní nabídku, v rámci které zlevnil prakticky všechny své chytré hodinky a také vybrané smartphony a tablety. Ve slevě jsou dokonce i nejnovější modely smartwatch, které si odbyly svůj debut teprve před pár měsíci.

Právě hodinky představují momentálně to nejzajímavější zlevněné zboží od Huawei. Znatelně nižší cenou zaujme hlavně nejnovější model smartwatch Huawei Watch GT 2 Pro a také Huawei Watch Fit, tedy jeden z vůbec nejvybavenějších chytrých náramků na trhu. V akci jsou ale také nepatrně starší modely GT 2 a GT2e.

Ani telefony a tablety slevám neunikly. Ještě levnější je Huawei P40 Lite, jehož cenovka teď činí 4 490 Kč (dříve 6 990 Kč). A v akci je také nejoblíbenější modely P smart 2021, který koupíte za 4 490 Kč (dříve 5 490 Kč). Z tabletů si pak můžete vybírat mezi MatePad T10 za 3 490 Kč (dříve 3 990 Kč) a MatePad T10s za 3 990 Kč (dříve 4 490 Kč).

Huawei P Smart 2021

Smartphone, hodinky i tablet od Huawei si můžete u Mobil Pohotovosti vzít na splátky bez jakéhokoli navýšení – stačí, aby cena vybraného produktu činila minimálně dva tisíce korun. Objednávku si pak můžete nechat doručit hned několika způsoby – například i na kteroukoli ze 6 000 výdejních míst Zásilkovny, nebo ve vybraných městech můžete využít bleskové doručení do 30 minut.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku