Domů » Bleskovky » Huawei Mate20 RS od Porsche Design: pro milovníky kůže s naditou peněženkou (video)

Huawei Mate20 RS od Porsche Design: pro milovníky kůže s naditou peněženkou (video)

Dalším přírůstkem do řady smartphonů Huawei Mate 20 je luxusní model upravený firmou Porsche Design. Jedná se o model Mate 20 Pro převlečený do elegantního kabátku tvořeného svislým skleněným pruhem uprostřed kožených zad.

Huawei Mate 20 RS Porsche Design: videopohled

Huawei Mate20 RS Porsche Design: první dojmy

Telefon pohání stejný hardware, jako model Mate 20 Pro, stejná je i konfigurace tříčočkového fotoaparátu, jehož čtvercový fotomodul v tomto případě nijak nevyčnívá z těla. Kožená záda budou nabízena v červené nebo černé barvě, stejnou barvu bude mít i kožený obal s průzorem pro displej přiložený do základního balení. Přiložena také bude výkonná 40Wattová nabíječka.

Huawei Mate 20 RS bude nabízen ve dvou paměťových konfiguracích, za verzi s 8 GB RAM a 256GB úložištěm zaplatíte 1 695 EUR (asi 43 800 korun), za variantu s 8 GB RAM a 512GB pamětí dáte 2 095 EUR (asi 54 100 korun). Telefon se začne prodávat od 16. listopadu, o dostupnosti na našem trhu ale nemáme žádné informace.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments