Domů » Bleskovky » Huawei láká na veletrh IFA: Dočkáme se 2. září představení nového modelu Mate 8?

Huawei láká na veletrh IFA: Dočkáme se 2. září představení nového modelu Mate 8?

Tradiční zářijový veletrh IFA se již blíží, a tak můžeme očekávat smršť pozvánek výrobců mobilních zařízení, kteří zde představí svoje produkty pro druhou polovinu letošního roku. Jedním z nich je čínská značka Huawei, která bude svoji tiskovou konferenci konat 2. září.

  

V loňském roce Huawei přivezlo do Berlína telefon Ascend G7, safírový P7 a tabletofon Ascend Mate 7. Minimálně poslední jmenovaný by se měl letos dočkat svého nástupce, přičemž nejpravděpodobnější místo uvedení je právě veletrh IFA.

 

Huawei Mate 8 má nabídnout kovové tělo, šestipalcový Quad HD displej, procesor Kirin 950, 4 GB RAM, 64GB vnitřní paměť a 20,7Mpx fotoaparát od Sony. Do prodeje by měla jít i levnější varianta se 3 GB RAM a 32GB vnitřním úložištěm. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. pedes (neregistrovaný)

    Na model Mate8 jsem dost zvědavý – Mate7 se opravdu povedl. A upřímně doufám, že Huawei představí ještě něco dalšího v menším kabátě.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).