Domů » Bleskovky » Huawei Honor 6 Plus se do Evropy nepodívá

Huawei Honor 6 Plus se do Evropy nepodívá

V týdnu představený tabletofon Huawei Honor 6 Plus se dvoučočkovým fotoaparátem na zadní straně je určen výhradně pro asijské trhy. Tuto informaci uvedl tiskový mluvčí čínské značky s tím, že v Evropě není tak výrazná poptávka po telefonech s velkými úhlopříčkami displeje.

   

Nemůžeme tak předpokládat, že se čerstvě představená novinka osamostatní a dostane se do Evropy pod samostatnou značkou Honor podobně jako se tak stalo s modelem Honor 6 (recenze). Právě tento model je současnou vlajkovou lodí značky na našem světadíle, kromě něj společnost prodává levný telefon Honor 3C, jehož recenzi pro vás chystáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Nj, na Evropu je to asi málo Honor.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).