Domů » Bleskovky » Huawei Honor 6 Plus s duálním fotoaparátem bude představen 16. prosince

Huawei Honor 6 Plus s duálním fotoaparátem bude představen 16. prosince

Před čtrnácti dny unikly díky čínské certifikaci TENAA parametry chystaného zařízení od společnosti Huawei. Má se jednat o upravený model Honor 6 s 5,5“ úhlopříčkou displeje a dvěma čočkami fotoaparátu na zadní straně. Podle posledních informací bude tento kousek představen 16. prosince, tedy pouhý týden před Vánoci.

  

Hardwarová výbava má zahrnovat osmijádrový procesor Kirin 920 s taktem 1,8 GHz, 3 GB operační paměti a 32GB úložiště. K jakým účelům bude sloužit dvojice vodorovně umístěých čoček fotoaparátu, je prozatím nejisté. Stejně také zatím nevíme, zdali tento model představí značka Honor i na našem trhu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).