K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » HTC údajně chystá nový tablet s Androidem: Jako základ poslouží Nexus 9

HTC údajně chystá nový tablet s Androidem: Jako základ poslouží Nexus 9

Tablety od HTC by se daly spočítat na jedné ruce zasloužilého dřevorubce, prvotina Flyer velký úspěch nesklidila a model JetStream se do našich končin vůbec nedostal. Tchajwanský výrobce aktuálně zkouší na tabletový trh prorazit pod hlavičkou Google s loňským modelem Nexus 9 a ani v letošním roce nehodlá hodit tablety do žita.

  

Podle @upleaks má přijít model s rozměry Nexusu 9, ale odlišnou hardwarovou konfigurací. Dočkat bychom se jej neměli dříve než ve druhém čtvrtletí.

  

Jsme zvědaví, zda chystaný model konečně zapíše HTC mezi respektované výrobce tabletů i přes poměrně nasycený trh v této kategorii.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. FantomasMan (neregistrovaný)

    Dle mého je to chyba. Trh už je nasycený a klesá. Plus Čínsky tablety cenou deformujú zisky. A opäť platí pravidlo zarobíte len keď sa voláte Apple. Ostatný živoria alebo prerobia…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *