Domů » Bleskovky » HTC pracuje na zmenšené verzi své vlajkové lodi One (M8), prodej má začít v květnu

HTC pracuje na zmenšené verzi své vlajkové lodi One (M8), prodej má začít v květnu

Kompaktní verze vlajkových lodí výrobců jsou poměrně oblíbené, obvykle se jedná o poměrně vybavené zmenšeniny svých dospělejších bratrů, které nutné kompromisy řadí do střední vyšší třídy. Nejinak tomu bylo i u loňského modelu HTC One Mini (recenze), který se podle posledních informací má dočkat nástupce.

 

Nově představená vlajková loď HTC One (M8) sklidila u fanoušků mobilních technologií poměrně slušné ohlasy a podle důvěryhodných zdrojů serveru GSMArena a také uniklého seznamu mobilních telefonů podporujích HD Voice švédského operátora Telia, má na trh přijít i její mini verze. Úhlopříčka se v tomto případě má smrsknout na 4,5″, rozlišení bude patrně 720 × 1280 pixelů. Design má vycházet z „velkého“ HTC One, to znamená hliníkové unibody šasi. Na zádech ale zřejmě nebude k vidění duální čočka ultrapixelového fotoaparátu.

 

Oficiálně by měl být tento model oznámen v následujících týdnech s tím, že do prodeje má přijít již v květnu letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Znalec (neregistrovaný)

    Celkem povedený aprílový joke :)))

    • Skoro bych tomu i věřil, HTC, Samsung apod mají v oblibě dělat vždy 20 telefonů na bázi vlajkový lodi

    • Znalec: není to žádný aprílový článek, na to tady příliš nehrajeme :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).