HTC pracuje na zmenšené verzi své vlajkové lodi One (M8), prodej má začít v květnu

Kompaktní verze vlajkových lodí výrobců jsou poměrně oblíbené, obvykle se jedná o poměrně vybavené zmenšeniny svých dospělejších bratrů, které nutné kompromisy řadí do střední vyšší třídy. Nejinak tomu bylo i u loňského modelu HTC One Mini (recenze), který se podle posledních informací má dočkat nástupce.

 

Nově představená vlajková loď HTC One (M8) sklidila u fanoušků mobilních technologií poměrně slušné ohlasy a podle důvěryhodných zdrojů serveru GSMArena a také uniklého seznamu mobilních telefonů podporujích HD Voice švédského operátora Telia, má na trh přijít i její mini verze. Úhlopříčka se v tomto případě má smrsknout na 4,5″, rozlišení bude patrně 720 × 1280 pixelů. Design má vycházet z „velkého“ HTC One, to znamená hliníkové unibody šasi. Na zádech ale zřejmě nebude k vidění duální čočka ultrapixelového fotoaparátu.

 

Oficiálně by měl být tento model oznámen v následujících týdnech s tím, že do prodeje má přijít již v květnu letošního roku.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. Znalec (neregistrovaný)

    Celkem povedený aprílový joke :)))

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *