Domů » Bleskovky » HTC One nebo HTC M7: Jaké označení ponese chystaná vlajková loď?

HTC One nebo HTC M7: Jaké označení ponese chystaná vlajková loď?

Není žádným tajemstvím, že HTC 19. února v Londýně a New Yorku představí zbrusu novou vlajkovou loď, kterou jsme doposud znali pod kódovým označením M7. Podle Twitter kanálu @evleaks, který v minulosti publikoval několik renderů chystaných zařízení, jejichž podoba se následně potvrdila, by se nové HTC se čtyřjádrovým procesorem a 4,7″ fullHD displejem mělo do prodeje dostat pod oficiálním označením HTC One, žádné další písmenko by již v názvu nemělo figurovat.

HTC One dále nabídne čtyřjádrovým procesor Qualcomm Snapdragon S4 Pro s taktem 1,7 GHz a 2 GB operační paměti RAM. Chybět nebude ani 13Mpx fotoaparát či podpora NFC. Softwarovou výbavu bude tvořit Android 4.2 doplněný o novou verzi uživatelského prostředí Sense 5.0. Telefon bude dostupný ve dvou barevných variantách – černé a stříbrno-bílé. V prodeji by se tato novinka měla objevit už 8. března.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).