HTC One M9 přijde na začátku příštího roku: Má mít 5,5“ displej a stereoreproduktory Bose

Vlajková loď HTC One M8 byla představena v březnu loňského roku a během roku se dočkala několika derivátů, např. plastové varianty E8 nebo modelu s Windows Phone. Pro dodržení ročního rozestupu mezi vlajkovými modely je pokračovatel HTC One očekáván v prvním čtvrtletí příštího roku, již nyní z Číny přicházejí informace o jeho výbavě.

  

Příští generace HTC One má mít ještě větší displej než současná generace – 5,5 palců, jeho rozlišení má být 2  560 × 1 440 pixelů. Takt má udávat Qualcomm Snapdragon 805 podpořený 3 GB operační paměti. Ultrapixely má nahradit snímač o rozlišení 16 megapixelů a optickou stabilizací, rozlišení kamerky nad displejem je neznámé. Zařízení nemá přijít ani o skvělý zvuk, kterým se poslední telefony HTC mohou pyšnit. Spekuluje se, že se o výrobu stereoreproduktorů postará nový partner, značka Bose.

 
S ultrapixely se máme rozloučit 

Tělo telefonu má být vyrobeno z hliníku a má se v něm nacházet baterie o kapacitě 3 500 mAh. Ve zprávě se hovoří i o prémiové variantě HTC One M9, žádné detaily však prozrazeny nebyly a víme, jak dopadla prémiová varianta letošní vlajkové lodě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Fore (neregistrovaný)

    A CPU zase o půl roku poradu, jako sry, ale na začátku příštího roku už budou všichni nasazovat 64bit CPU a HTC přijde zase s tímhle 32bit opozdilcem. Tohle mc technologických fanoušků, co jdou hlavně po specifikacích nenadchne.

  2. Chroust (neregistrovaný)

    Však 810ka ještě nebude k dispozici, tak tam musí dát 805.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *