Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » HTC One (M8) zmizí z prodeje, nahradí jej model s pomalejším procesorem

HTC One (M8) zmizí z prodeje, nahradí jej model s pomalejším procesorem

Nová vlajková loď HTC One (M9) je spíše evolučním než revolučním modelem, a díky tomu může paradoxně získat na atraktivitě loňská generace; zvláště pak, co její cena po příchodu nového modelu na trh poklesne. Starý model se ale na pultech obchodů zřejmě příliš dlouho neohřeje, z HTC Benelux přichází zprávy, že jej brzy nahradí model HTC One (M8s).

  

Jedná se o dříve spekulovaný telefon HTC One (M8i), který ve stejném těle nabídne procesor střední třídy, Qualcomm Snapdragon 615. Zlepšení má dojít v oblasti fotoaparátu, na zádech se má objevit kombinace 13 a 2megapixelového snímače, čelní kamerka si má ponechat svých pět megapixelů. Harmonogram vypuštění tohoto modelu je prozatím neznámý, cena má být pochopitelně nižší než v případě modelu M9. Spekuluje se o 500 EUR, což je v přepočtu asi 13 800 Kč včetně DPH. Tuto cenu považujeme za velmi sebevědomou a doufáme, že se nakonec nepotvrdí.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Johny (neregistrovaný)

    Všechno co ma před svým jménem HTC se poslední dobou ukazuje že je pěknej poděl. Ať to byl super Beats zvuk, ultramegapixelovej foťák, Sense.com a celková podpora starších modelů… A teď prozměnu inženýři vymysleli, že budou lidem prodávat šunky jakože to je jen loňskej model. A to nemluvím ani o tom, ze nám sem naǎstrčili jirku :DDD

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel