HTC One (M8) v dualSIM variantě zamíří také na český trh (aktualizováno)

Na stánkách ruského ekvivalentu FCC (Federal Communications Commission) ROSCOM se objevila položka, schvalující dualSIM variantu mobilního telefonu HTC One M8 (recenze). Příchod této verze naznačil již v dubnu zástupce ruského HTC, Andrey Kormiltsev.

 

Datum uvedení prozatím nebylo oznámeno, i když úspěšná certifikace od ROSCOM může naznačovat brzký příchod. Nejdříve jsme si mysleli, že zařízení bude určeno pouze pro ruský trh, české zastoupení HTC nás ale vyvedlo z omylu, dualSIM HTC One (M8) bude dostupný také v našich končinách.

Prozatím není znám přesný termín jeho příchodu, dočkat bychom se ale měli někdy v průběhu léta. Předpokládáme, že se HTC zachová podobně jako v případě předchozí generace HTC One (M7) a cena dualSIM varianty bude stejná nebo podobná jako cena klasické varianty.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentáře

  1. karel (neregistrovaný)

    ale nikoliv. bude i na našem trhu. Už se na něj těším. A bude to standardní CZ distribuce

  2. Honza (neregistrovaný)

    Huráááá, ja ho chci.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel