Domů » Bleskovky » HTC One M8 míří do dámských kabelek: V Evropě se bude prodávat v růžové a červené barvě

HTC One M8 míří do dámských kabelek: V Evropě se bude prodávat v růžové a červené barvě

Touží-li vaše něžná polovička po pořádném telefonu s velkým displejem, skvělým zvukem a příkladným zpracováním, ale zároveň chce vystoupit z řady nudných konzervativních barev, možná se brzy dočká nového favorita. Společnost HTC oznámila dostupnost růžové a červené verze své letošní vlajkové lodě HTC One M8 na evropském trhu.

     

Červená varianta je již nyní exkluzivně dostupná pro amerického operátora Verizon, 7. srpna ji má prodávat operátor O2 ve Velké Británii. Růžovou verzi si lze předobjednat na stránkách Carphone Warehouse již dnes, přičemž expedice začne 7. srpna, zájemci dostanou navíc zdarma pouzdro Dot View. Zatím bohužel nemáme informace o dostupnosti těchto barevných variant na našem trhu.

Mrkněte se, kde můžete hliníkového elegána HTC One (M8) pořídit nejlevněji

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Jookeer (neregistrovaný)

    Dámské kabelky, jo? Tak v tom případě červené Ferrari je pouze pro ženy :D LOL :D Mě se kombinace červená s černou na HTC moc líbí :) Růžová se mi nelíbí a na telefonu vypadá lacině :(

  2. seterwohipikule (neregistrovaný)

    Červenou bych si taky nechal líbit, není jen do dámských kabelek.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).