Domů » Bleskovky » HTC One M7 a M8 se mají Androidu 5.0 Lollipop dočkat již 3. ledna

HTC One M7 a M8 se mají Androidu 5.0 Lollipop dočkat již 3. ledna

Minulý týden obdržely poslední dvě vlajkové lodě HTC One M7 a M8 z Google Play edice aktualizaci na nejnovější Android 5.0 Lollipop. Jelikož ale u nás Google telefony z Play edice oficiálně neprodává, zajímá nás datum, kdy bude vypuštěna aktualizace zmíněných telefonů s grafickou nadstavbou HTC Sense.

  
Takto má vypadat HTC Sense 7

HTC již při představení nového Androidu přislíbilo, že své vlajkové lodě aktualizuje do 90 dní od obdržení finálního kódu od Google, v tomto případě by přicházel nejzazší termín začátek února. HTC to však podle informací, které údajně zazněly na uzavřené události společnosti v Londýně, stihne již 3. ledna. Na konečné datum nicméně budou mít vliv jednotliví operátoři. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. Dominik Čermák (neregistrovaný)

    Nějak mi tam nesedí ty tlačítka (z5, home, multitasking) ale ty karty multitaskingu vypadají skvěle! :3 už se těším na update :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).