Domů » Bleskovky » HTC One M10 v bílé barvě pózuje před fotoaparátem

HTC One M10 v bílé barvě pózuje před fotoaparátem

Blížící se víkend bude ve znamení zejména korejských smartphonů Samsung Galaxy S7 a LG G5, zapomínat ale nesmíme ani na HTC One M10, které bude představeno později na vlastní události. Tento smartphone jsme měli možnost vidět v černé barvě, nyní @evleaks zveřejnil fotografii telefonu v barvě bílé.

htc-one-m10-white-leak

Oproti minulým únikům se lehce liší design oválného domovského tlačítka pod displejem, které je na novém snímku placatější, jinak si má zařízení ponechat designový jazyk nastolený modelem One A9. Naštěstí se letošní vlajková loď naučí mnohem lépe pracovat s prostorem okolo displeje, postranní rámečky budou tenčí a telefon přijde o dvojitou bradu, která byla u posledních modelů HTC charakteristická. Překousnout ovšem budeme muset absenci stereoreproduktorů Boom Sound. K představení HTC One M10 by mělo údajně dojít v květnu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments