HTC One M10 v bílé barvě pózuje před fotoaparátem

Blížící se víkend bude ve znamení zejména korejských smartphonů Samsung Galaxy S7 a LG G5, zapomínat ale nesmíme ani na HTC One M10, které bude představeno později na vlastní události. Tento smartphone jsme měli možnost vidět v černé barvě, nyní @evleaks zveřejnil fotografii telefonu v barvě bílé.

htc-one-m10-white-leak

Oproti minulým únikům se lehce liší design oválného domovského tlačítka pod displejem, které je na novém snímku placatější, jinak si má zařízení ponechat designový jazyk nastolený modelem One A9. Naštěstí se letošní vlajková loď naučí mnohem lépe pracovat s prostorem okolo displeje, postranní rámečky budou tenčí a telefon přijde o dvojitou bradu, která byla u posledních modelů HTC charakteristická. Překousnout ovšem budeme muset absenci stereoreproduktorů Boom Sound. K představení HTC One M10 by mělo údajně dojít v květnu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

14 komentářů

 1. Carach (neregistrovaný)

  Nekoukám spíš na nějaký Samsung? o.O

  • Tomáš Vaněk (neregistrovaný)

   ….asi tak nějak. Ale je to škoda,HTC jsem pořizoval zrovna kvůli tem dabl repro.

 2. Martin (neregistrovaný)

  Takže nakonec bez stereo, myslíte si že za to může že tu firmu co jim vyráběla repro může APPLE?

 3. Martin (neregistrovaný)

  Takže místo stereo repro dostaneme čtečku otis. prstu a bez dalších senzorových tlačítek takže zase rámeček mega tohle si vážně někdo koupí?.

 4. misak (neregistrovaný)

  bye bye HTC .. posledni hrebicek do rakve

 5. Jirka (neregistrovaný)

  Opět bude perfektní!! Již se těším

 6. BRudolph (neregistrovaný)

  Nechápu, co se s HTC stalo. Proč už nevyrábí ty legendární telefony jako dřív? HTC HD2, HTC Sensation, HTC Titan, HTC One M8… Když budou vyrábět něco jako tohle a budou ta to poptávat 20k+ tak je jasné, že za chvíli krachnou…

 7. JaroB (neregistrovaný)

  Samsung M10 …:D :D :D

 8. Michal (neregistrovaný)

  Nepamatuji kdy jsem viděl větší podobu s konkurenční vlajkovou lodí (pominuli čínské „klony“), ale tohle má opravdu víc než nezdravou podobu s Galaxy S4!

  • Omluv se SGS4, takhle hnusná nebyla:) Měla menší spodní/horní okraj a ještě senzorová tlačítka, tohle vypadá jak fušeřina od číňanů.

 9. Petr (neregistrovaný)

  Ten telefon je neuvěřitelně podobný na Samsung Galaxy S3, S4, S5, S6 a S7!

 10. Marduch (neregistrovaný)

  Je to fake z Photoshopu.

 11. mattyy1hp (neregistrovaný)

  Jako maximálně spokojený majitel One M8 jsem zklamaný. To propustili designéry nebo někdo z vedení cestou po schodech zakopl a natloukl si hlavu? Kde jsou ty časy, kdy HTC mělo svůj nezaměnitelný styl? Posledních 8 nebo 9 telefonů jsem měl od HTC, první ještě z dob WM6. Ke konkurenci jsem za celou dobu nepřešel, protože u HTC se mi líbila originalita, inovace a styl. Ani nyní nehodlam přejít ke konkurenci, ale tohle kupovat nebudu. Vydržim dál s M8, dokud se HTC nevzpamatuje. Pokud to do bankrotu nestihne, tak si snad i nakoupim nějakou M9 a M8s do zásoby, protože na trhu už nebude výrobce, který by mi vyhovoval. Ten poslední dělá vše proto, aby jeho telefony byly k nerozeznání od Samsungů a iPhonů. Tohle už je moc, HTC přestává být schopné nabídnout zajímavý telefon i pro své stálé zákazníky a fanoušky. Možná nějaká petice za návrat ke starému režimu, za kterého vnikaly špičkové telefony jako HD2, DHD, M7 apod. by jim mohla otevřít oči.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel