Domů » Články » HTC Network plugin: Snadné sdílení souborů ve Windows Mobile

HTC Network plugin: Snadné sdílení souborů ve Windows Mobile

HTC Network Folder pluginAčkoliv podpora pro sdílení souborů (SMB) je ve Windows Mobile integrovaná, není vyřešena úplně štastně. Na jiný počítač se dostanete pouze tak, že napíšete \\název počítače do adresy v Internet Exploreru. O nějakém procházení sítě si nechte zdát. Navíc soubor nelze vzdáleně otevřít. Musíte si ho nejdříve stáhnout. Naštěstí společnost HTC nabízí ulitu, která namapuje sdílené disky přímo do vašeho kapesního počítače. V praxi tak můžete snadno otevírat soubor na jiném počítači v libovolné aplikaci. Smysl to má například, pokud jste připojeni s počítačem přes Wi-Fi.

Jediné co musíte udělat je naistalovat si Network Folder Plugin a namapovat adresáře, ke kterým budete chtít přistupovat. Následně se adresář objeví ve složce \Network. Pak můžete snadno sledovat třeba seriál ve svém zařízení z počítače, aniž byste museli cokoliv předem stahovat. To se hodí třeba při sledování filmů před spaním nebo v případě potřeby rychlého přístupu k souborům v počítači.

-

Network Folder plugin pro Pocket PC s Windows Mobile 5.0 a 6/6.1 můžete stahovat z naší Download sekce, program je freeware.

Článek převzat z autorova blogu na adrese Techi.name.

techi

7 komentářů

  1. Chtělo by to opravit odkaz v download sekci. Stáhne se mi akorát obrázek…

  2. Resco Explorer ale není freeware
    Soubor v Download sekci opraven na správný, díky za upozornění.

  3. Mam HTC TC a po instalaci se mi nikde nic neprida. Krome toho mam obecne problem pri prochazeni sdilenych slozek, kdy se dostanu na PC s Windows, ale vubec nevidi disk na AP s Linuxem, na ktery se z PC dostanu normalne jako na jine PC.

  4. Hm, tak to chtelo reset, ale AP tam vidim, jenze se tvari, ze nic nesdili.

  5. Pouzivam resco explorer a spojenie cez WIFI na domacu siet….. 100 percnetna spokojnost, bez toho by som si ani nevedel predstavit zivot… ;))

  6. Daj si Miesta v sieti a tam daj map network drive, taka ikonka uplne v pravo dole….

  7. Na ty smarty asi fakt nic co.. Nedari se, nedari..

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).