Domů » Bleskovky » HTC Hima: Máme pro vás nové informace o chystaném vlajkovém modelu

HTC Hima: Máme pro vás nové informace o chystaném vlajkovém modelu

Před dvěma týdny se objevily první spekulace o nadcházející vlajkové lodi společnosti HTC s kódovým označením „Hima“. Novinka má přijít s maximálním možnou výbavou v čele s osmijádrovým procesorem Qualcomm Snapdragon 810 (čtyři jádra s taktem 2 GHz a čtyři s taktem 1,5 GHz). V HTC se údajně nehodlají zúčastnit závodu o maximální množství neviditelných pixelů a nový model by měl nabídnout 5″ nebo 5,2″ panel s Full HD rozlišením.

 
Takto údajně vypadá přední panel chystaného top modelu od HTC

Nové zprávy rovněž odkryly údajné rozměry – ty by měly být 144,3 x 69,4 x 9,56 mm. Ve výbavě dále nemá chybět 20,7Mpx fotoaparát a 13Mpx nebo 4Mpx přední kamerka. Akumulátor by měl disponovat kapacitou 2840 mAh. HTC „Hima“ by se měl na trhu objevit v průběhu března v šedé, stříbrné a zlaté variantě s Androidem 5.0 doplněným o uživatelské prostředí HTC Sense 7.0. Oficiálního představení bychom se mohli dočkat na začátku března při příležitosti konání veletrhu MWC v Barceloně.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentářů

  1. OV (neregistrovaný)

    Bude ještě jedna barva: Gunmetal Gold, uhlopricka bude 5″ a ten rámeček je z HTC Desire Eye

  2. buznic (neregistrovaný)

    Nemel podle vasich informaci ficet i pod windowsem??

  3. Bhh (neregistrovaný)

    10mm tloušťka hmm

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).