HTC Desire 620 se v České republice začne prodávat na začátku ledna, známe cenu

Na konci minulého měsíce představila tchajwanská společnost HTC zajímavý telefon střední třídy – Desire 620. Tento pětipalcový kousek vybavený stereo reproduktory BoomSound a dvojící fotoaparátů o rozlišení 8, respektive 5 megapixelů, se začal 1. prosince prodávat v Thajsku. Podle posledních informací však nemine ani Evropu, kam má zamířit v prvním čtvrtletí příštího roku.

  

Aktuálně existují dvě varianty tohoto telefonu – jednu pohání procesor MediaTek a její výhoda spočívá v přítomnosti dvou slotů na SIM karty, druhý model má motor od Qualcommu (Snapdragon 410) a podporuje sítě LTE. U nás se objeví verze se Snapdragonem v barevných kombinacích bílá/šedá a šedá/tmavě šedá. Vybraní prodejci jej nabídnou v průběhu ledna 2015 za 6 990 Kč včetně DPH.

  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. Johny (neregistrovaný)

    proč u všech četů 620… tyhle číslování, to by se jeden vobšournul

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel