Domů » Bleskovky » HTC chystá na začátek příštího roku několik levných zařízení s podporou LTE

HTC chystá na začátek příštího roku několik levných zařízení s podporou LTE

Nejen vlajkové lodě tvoří tvář značky, nejvíce chytrých telefonů se prodává se střední a nižší třídě a proto je pro výrobce zařízení důležité tuto kategorii neodbývat. HTC se zřejmě chystá zopakovat loňský scénář, na MWC údajně představí několik levnějších telefonů a svoji vlajkovou loď HTC Hima odhalí až později na samostatné konferenci.

 
Ilustrační obrázek 

Jedním z chystaných telefonů bude zřejmě spekulovaný model A12, jehož specifikace nedávno odhalil @evleaks. Má se jednat o telefon střední třídy se 4,7“ displejem o HD rozlišení, čipsetem Snapdragon 410 od Qualcommu a 1 GB operační paměti. Do útrob zařízení o rozměrech 139,8 × 69,5 × 9,5 mm se má vejít baterie o kapacitě 2 100 mAh, fotoaparáty mají přijít s rozlišením 8 a 1,3 Mpx.

  

Jaké další telefony HTC představí, prozatím nevíme, nicméně podle slov prezidenta HTC pro Severní Asii Jacka Tonga se můžeme těšit na několik zařízení s podporou sítí LTE. Tchajwanská společnost chce navíc v příštím roce zvýšit prodej telefonů po internetu, již v letošním roce prodala online přes 10 % všech svých zařízení po celém světě.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).