Domů » Bleskovky » HTC bude povyšovat stávající smartphony na Android N: Které modely se dočkají?

HTC bude povyšovat stávající smartphony na Android N: Které modely se dočkají?

Pomalu se stává tradicí, že jakmile skončí úvodní přednáška vývojářské konference Google I/O, zveřejní HTC seznam modelů, které se mohou těšit na příští verzi operačního systému Android. Ani letošní rok není výjimkou, stejně jako loni se dočkají poslední dvě vlajkové lodě.

Nový Android dostane jak letošní HTC 10, tak loňské modely One M9 a One A9. Dá se předpokládat, že tento seznam není konečný a update mohou dostat i některé další modely, například z řady Desire. Dostupnost aktualizace na Android N bude záviset zejména na samotném Googlu a uvolnění finálního kódu systému mezi výrobce.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Martin (neregistrovaný)

    Za rok?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).