Sledujte nás na YouTube

HTC a Nougat: Víme, kdy a na které modely dorazí aktualizace

Společnost HTC pojme vstup do světa nugátu poměrně skromně – podle oficiálních informací z konce června aktualizuje na nový Android pouze tří smartphony – One M9, One A9 a One 10. Po vypuštění finální verze systému z tohoto týdne už známe i orientační termíny aktualizace.

Aktuální vlajková loď HTC 10 z volného prodeje by se měla dočkat v posledním čtvrtletí letošního roku, ostatní dva modely obdrží Nougat později. HTC sice loni přislíbilo, že HTC A9 bude dostávat softwarové aktualizace do 15 dní po tom, co je dostanou Nexusy, ale zřejmě se jednalo o nesplnitelné předsevzetí. Snad se uživatelé tohoto smartphonu dočkají alespoň v letošním roce.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *