Domů » Bleskovky » HTC a Nougat: Víme, kdy a na které modely dorazí aktualizace

HTC a Nougat: Víme, kdy a na které modely dorazí aktualizace

Společnost HTC pojme vstup do světa nugátu poměrně skromně – podle oficiálních informací z konce června aktualizuje na nový Android pouze tří smartphony – One M9, One A9 a One 10. Po vypuštění finální verze systému z tohoto týdne už známe i orientační termíny aktualizace.

Aktuální vlajková loď HTC 10 z volného prodeje by se měla dočkat v posledním čtvrtletí letošního roku, ostatní dva modely obdrží Nougat později. HTC sice loni přislíbilo, že HTC A9 bude dostávat softwarové aktualizace do 15 dní po tom, co je dostanou Nexusy, ale zřejmě se jednalo o nesplnitelné předsevzetí. Snad se uživatelé tohoto smartphonu dočkají alespoň v letošním roce.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).