Honor Watch S1: Chytré vodotěsné hodinky s téměř týdenní výdrží

Značka Honor dnes představila svůj první přírůstek do světa nositelné elektroniky. Jedná se chytré stylové hodinky S1, které nabídnou vodotěsnost a slušnou výdrž, pro některé však může být ústupkem monochromatický displej a proprietární systém.

Zobrazovač je kruhový, disponuje úhlopříčkou 1,04″ a rozlišením 208 × 208 px, samotné hodinky jsou pak kovové a podle propagačních materiálů Honoru se hodí na plavání; deklarovaná je odolnost IP68 a 5atm. K hodinkám je možné připojit libovolný pásek a to v tloušťce 18 nebo 20 mm (podle velikosti modelu). Kvůli snímači tepu narostla tloušťka hodinek na 11,2 mm, hmotnost je 35 gramů.

Vlastní systém od Honoru zvládne spárování s Androidem (minimálně 4.4) a iOS (minimálně 8.0) a obslouží většinu očekávaných funkcí – monitorování a analyzování sportovních aktivit či spánku (včetně chytrého budíku), nepřetržitý monitoring srdeční frekvence, zobrazování notifikací, apod. Bohužel GPS se již dovnitř nevešla, potěší však výdrž 6 dní na jedno nabití.

s1-13

Honor Watch S1 půjdou do prodeje na konci tohoto měsíce s pásky v černé, oranžové a modré barvě za cenu 699 CNY (asi 2 600 korun bez DPH). Dostupnost na našem trhu je zatím neznámá.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku