Domů » Bleskovky » Honor Watch GS Pro: bytelné hodinky pro outdoorové nadšence

Honor Watch GS Pro: bytelné hodinky pro outdoorové nadšence

Značka Honor dnes na své akci v rámci berlínského veletrhu IFA představila nové chytré hodinky nazvané Watch GS Pro. Jedná se o robustní příslušenství, které je určené pro skutečné outdoorové nadšence.

honor watch gs pro 1

Honor Watch GS Pro: outdoorové hodinky se slušnou výdrží

Honor Watch GS Pro oceníte při lezení po horách, běhu a jiných outdoorových aktivitách, ve kterých vás mají hodinky podržet mimo jiné i díky své odolnosti. Honor uvádí, že hodinky splňují 14 testů armádní odolností specifikace MIL-STD-810G. S Honor Watch GS se v terénu neztratíte, disponují totiž duálními satelitními polohovacími systémy a režimem „zpětné trasy“, kdy zaznamenávají vaši cestu a navedou vás zpět, přičemž přitom vás mohou upozorňovat na odchylky z trasy. Bohužel mapové podklady do hodinek nedostanete, stejně tak chybí podpora pro aplikace třetích stran (např. Endomondo nebo Strava), na hodinkách běží proprietární prostředí Huawei LiteOS.

honor watch gs pro 2

Honor Watch GS Pro v sobě mají databázi 100 režimů sportovních aktivit (včetně plavání, lyžování nebo horolezectví), kromě toho dokáží monitorovat i zdravotní funkce, např. monitoring nasycení krve kyslíkem, kontinuální sledování tepu, stresu nebo spánku.

Veškeré dění se odehrává na 1,39″ OLED displeji s rozlišením 454 x 454 pixelů, o pohon hodinek se stará čipset Kirin A1. Honor deklaruje výdrž na jedno nabití až 25 dní, avšak pouze v režimu nízké spotřeby; při intenzivním využívání GPS budete nabíjet každých 48 hodin.

Cena a dostupnost

Honor Watch GS Pro půjdou do prodeje v příštím týdnu, v nabídce bude černá, modrá a bílá varianta. Evropská cena je stanovena na 250 EUR (asi 6 600 korun), českou zatím neznáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Bude KONEČNĚ alespoň export do Strava? Asi ne co? Notifikace při sportu to už bude umět nebo zase ne? Kdyby bylo alespoň EKG či tlak,ale na to že je to nejpíše opět samé již po třetí od GT2(e),HW2 atd…Nuuuda.

    • A to jako fakt čekáš of Honoru nějakou inovaci? Nejdřív s tím musí přijít Huawei, pak se to okleští a plácne se na to logo Honor.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).