Domů » Bleskovky » Honor Band A1: Fitness náramek s vestavěným UV senzorem a vysokou výdrží

Honor Band A1: Fitness náramek s vestavěným UV senzorem a vysokou výdrží

Značka Honor včera nepředstavila pouze svůj nový tabletofon V8 (více informací), ale také příslušenství v podobě fitness náramku Honor Band A1. Jeho zvláštností je, že vám doporučí, jak dlouho se máte opalovat, případně, jakou ochranu vůči slunečnímu záření zvolit. Náramek v sobě totiž obsahuje senzor ultrafialového záření.

huawei band (1)

Jinak se jedná o poměrně standardní elegantní náramek, který je možný skrze Bluetooth 4.2 spárovat se smartphonem (s Androidem či iOS). Displej bychom hledali marně, o veškerá oznámení na příchozí hovory a zprávy se stará notifikační LED a vibrační motorek. Díky vestavěnému akcelerometru náramek zaznamenává ušlé kroky, případně data z dalších sportovních aktivit, která následně používá k výpočtu spálených kalorií. Kromě toho umí vyhodnotit kvalitu spánku. Honor slibuje výdrž 28 dní v pohotovostním režimu, nabíjení probíhá skrze standardní microUSB konektor.

huawei band (2)

Náramek splňuje odolnost s certifikací IP57, takže by měl vydržet ponoření do metrové hloubky po dobu jedné hodiny. Náramek váží 20 gramů a je vyroben z kovu, pásky jsou pak kožené nebo silikonové. Na výběr bude celkem osm barevných variant, od zvoleného pásku se pak odvíjí cena – s gumovým přijde Honor Band A1 na 99 CNY (asi 400 korun bez DPH), s koženým bude stát dvojnásobek.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Johny (neregistrovaný)

    Super design (y) Pokudy by se to dalo párovat s iP, tak to kupuju hned, za tu cenu, i kdyby mi to mělo ležet na poličce :D

  2. jan (neregistrovaný)

    Vypadá to jako obojek :D

  3. Ondra (neregistrovaný)

    „UV senzor, to je, ale novinka“ Microsoft ho má už od první generace Band. Lepší si připlatit 1500,- a koupit si Microsoft Band 2 s displejem, HR senzorem, barometrem…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).