Domů » Bleskovky » Honor Band A1: Fitness náramek s vestavěným UV senzorem a vysokou výdrží

Honor Band A1: Fitness náramek s vestavěným UV senzorem a vysokou výdrží

Značka Honor včera nepředstavila pouze svůj nový tabletofon V8 (více informací), ale také příslušenství v podobě fitness náramku Honor Band A1. Jeho zvláštností je, že vám doporučí, jak dlouho se máte opalovat, případně, jakou ochranu vůči slunečnímu záření zvolit. Náramek v sobě totiž obsahuje senzor ultrafialového záření.

huawei band (1)

Jinak se jedná o poměrně standardní elegantní náramek, který je možný skrze Bluetooth 4.2 spárovat se smartphonem (s Androidem či iOS). Displej bychom hledali marně, o veškerá oznámení na příchozí hovory a zprávy se stará notifikační LED a vibrační motorek. Díky vestavěnému akcelerometru náramek zaznamenává ušlé kroky, případně data z dalších sportovních aktivit, která následně používá k výpočtu spálených kalorií. Kromě toho umí vyhodnotit kvalitu spánku. Honor slibuje výdrž 28 dní v pohotovostním režimu, nabíjení probíhá skrze standardní microUSB konektor.

huawei band (2)

Náramek splňuje odolnost s certifikací IP57, takže by měl vydržet ponoření do metrové hloubky po dobu jedné hodiny. Náramek váží 20 gramů a je vyroben z kovu, pásky jsou pak kožené nebo silikonové. Na výběr bude celkem osm barevných variant, od zvoleného pásku se pak odvíjí cena – s gumovým přijde Honor Band A1 na 99 CNY (asi 400 korun bez DPH), s koženým bude stát dvojnásobek.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments