Domů » Bleskovky » Honor 7 bude představen 30. června, pozvánka potvrzuje čtečku otisků prstů

Honor 7 bude představen 30. června, pozvánka potvrzuje čtečku otisků prstů

O chystaném modelu Honor 7 od Huawei víme díky čínské certifikační autoritě TENAA prakticky vše, nyní se čeká jen na oficiální představení a na oznámení dostupnosti a ceny. Očekávalo se, že se tak stane 8. června, nakonec je však ono magické datum stanoveno na poslední červnový den.

  

Prozrazuje to oficiální pozvánka společnosti, která kromě data prozrazuje i další detail – přístroj bude mít integrovanou čtečku otisků prstů. Honor 7 má být telefon s pětipalcovým Full HD displejem, poháněný čipsetem Kirin 935 za podpory 3 GB RAM. Fotografie má pořizovat 13megapixelový snímač s LED bleskem a optickou stabilizací. Operačním systémem bude Andriod 5.1 zahalený do nadstavby Emotion UI 3.1.

 

U modelů značky Honor očekáváme oficiální dostupnost i na evropském trhu včetně České republiky. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Marek (neregistrovaný)

    Tak jestli to bude mit takovy vystouply fotak, tak to bude docela na poškrábání :-( Jinak parametrově SUPER a cenově uvidíme, ale ti naši nenažranci si na to určitě zas narazí nekřesťanské prachy, tak to bude určitě přes 10K, což je škoda za 8K by to byl SUPER KUP :-)

    • Právě, neznáme cenu, tedy nelze dané parametry zasadit do rámce, proto se podivuji nad tvým nadšením z parametrů:)

      BTW. z těch parametrů víme jen střípek, už jen to mě zaráží, že může vzniknout názor na přístroj:)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).