Domů » Články » Honor 5X: Videorecenze

Honor 5X: Videorecenze

V České republice se tento týden začal prodávat nový smartphone Honor 5X, který nabízí slušnou hardwarovou výbavu i kvalitní dílenské zpracování v čele s kovovým tělem. Mezi největší lákadla patří 5,5″ Full HD IPS displej, osmijádrový procesor Snapdragon 615 (4x 1,2 GHz + 4x 1,5 GHz) s GPU Adreno 405, obstojný 13Mpx fotoaparát, rychlá čtečka otisků prstů či kompletní podpora evropských LTE sítí.

Honor5X

Na českém trhu se Honor 5X prodává ve stříbrné, zlaté a šedé barvě, doporučená cena byla stanovena na sympatických 6 999 Kč včetně DPH. Ještě před tím, než vám nabídneme klasickou textovou recenzi, jsme pro vás připravili videopohled, ve kterém vám novinku představíme a ukážeme si její největší klady a zápory.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).