Sledujte nás na YouTube

Honor 5X: Videorecenze

V České republice se tento týden začal prodávat nový smartphone Honor 5X, který nabízí slušnou hardwarovou výbavu i kvalitní dílenské zpracování v čele s kovovým tělem. Mezi největší lákadla patří 5,5″ Full HD IPS displej, osmijádrový procesor Snapdragon 615 (4x 1,2 GHz + 4x 1,5 GHz) s GPU Adreno 405, obstojný 13Mpx fotoaparát, rychlá čtečka otisků prstů či kompletní podpora evropských LTE sítí.

Honor5X

Na českém trhu se Honor 5X prodává ve stříbrné, zlaté a šedé barvě, doporučená cena byla stanovena na sympatických 6 999 Kč včetně DPH. Ještě před tím, než vám nabídneme klasickou textovou recenzi, jsme pro vás připravili videopohled, ve kterém vám novinku představíme a ukážeme si její největší klady a zápory.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *