TOPlist

Hodinky Samsung za zlomek původní ceny. Na Galaxy Watch5 Pro ušetříte přes 5 tisíc

1800 900 nahled 3

Koupě chytrých hodinek Samsung snad nikdy nebyla výhodnější. Všechny modely totiž nyní pořídíte za nejnižší možnou cenu. Mobil Pohotovost si pro čtenáře tohoto článku připravila exkluzivní slevový kód „smartwatch“, díky kterému se akční cena hodinek sníží ještě o dalších 20 %, tedy ve výsledku ještě níže, než jsou uvedené akční ceny. Vyměníte-li jakékoliv starší chytré zařízení, na které se vám práší doma v šuplíku, právě za některý model hodinek Samsung, můžete k výkupní ceně získat navíc bonus až 3 000 Kč. A k výkupní ceně vašeho stávajícího zařízení ještě přidáme dalších 15 %. Díky slevám a bonusům se tak u některých modelů dostanete i pod hranici poloviny běžné ceny.

galaxy watch4 classic black silver front design

Galaxy Watch4 Classic LTE skoro za půlku

Jak si zajistit tu nejnižší cenu? Pojďme si ukázat na jednoduchém modelovém příkladu, jak využít všechny bonusy a slevy. Tak třeba Samsung Galaxy Watch4 Classic LTE  se běžně prodávají za 11 490 Kč. Díky slevovému kódu „smartwatch“, který použijete v košíku, a výkupnímu bonusu klesne cena až na 6 292 Kč.

Úplně stejně si suprově pořídíte i Samsung Galaxy Watch5 (běžně 7 490 Kč). Díky slevovému kódu a výkupnímu bonusu je nyní seženete za 3 592 Kč. Akce platí na všechny modely řad Galaxy Watch4 i Galaxy Watch5.

Ceny po uplatnění kódu a výkupního bonusu:

Veškeré podmínky akce a modely naleznete zde.

Galaxy Watch5 Pro 1

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku