Domů » Bleskovky » HMD láká na nový herní telefon. Dočkáme se reinkarnace Nokie N-Gage?

HMD láká na nový herní telefon. Dočkáme se reinkarnace Nokie N-Gage?

Společnost HMD údajně odložila svůj nový vlajkový smartphone Nokia 9 na příští rok, možná však mezeru v portfoliu zaplní jiným produktem. Indické zastoupení finské firmy na svůj Twitter vystavilo upoutávku na herní zařízení, v níž bylo vidět deset vteřin herních záběrů a zprávu doprovodil hashtag #GameOn.

Bohužel tweet byl z nepochopitelných důvodů odstraněn, možná byl do éteru vypuštěn dříve, než globální centrála plánovala. Na konci videa se objevila silueta telefonu, takže příchod herního smartphonu od HMD nepovažujeme za nereálný.

Specializované herní smartphony jsou každopádně v současnosti poměrně žádaným produktem, své kousky v minulých měsících představily značky Razer, Asus, Xiaomi či Nubia. Dočkáme se reinkarnace značky N-Gage? To se zřejmě dozvíme v následujících měsících.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. Tak uvidíme co Nokia nakonec vymyslí. Hlavně žádné reinkarnace :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).