Hledáte malá sluchátka se super zvukem i designem? Vsaďte na JBL Tune 225TWS

1024xX JBL Vanoce

Chcete mít svou oblíbenou hudbu vždy u sebe? Mrkněte na originální bezdrátová sluchátka JBL Tune 225TWS, která do vašich uší padnou jako ulitá, potěší vás zábavným zvukem a navíc je sladíte i s outfitem. Také při výběru té pravé barvy si užijete spoustu zábavy. Zjistěte, čím vás tato sluchátka potěší a kde je najdete za skvělé ceny.

Žádná chrastítka, ale čistý zvuk JBL s plnými basy, spousta stylových barev a miniaturní velikost dělají ze sluchátek JBL Tune 225TWS spolehlivého parťáka nejen na cesty. Tato minimalisticky laděná bezdrátová sluchátka do uší výhodně pořídíte například v e-shopu Smarty. Co tito šikovní drobci dokážou a čím vás překvapí?

Sluchátka do uší JBL Tune 225TWS: Spousta hodin zábavy, skrytá ve stylovém pouzdru

S povedenými sluchátky oblíbené americké značky audio techniky JBL si užijete hromadu zábavy. Tato bezdrátová sluchátka vás osvobodí od kabelů při poslechu i při skladování a dovolí vám si maximálně vychutnat vaši oblíbenou hudbu kdykoliv a kdekoliv. Design sluchátek je plně minimalistický – díky tomu vás při poslechu nic neruší.

JBL Tune 225TWS jsou navržena pro maximální pohodlí i při celodenním nošení. Poslouchat hudbu nebo volat s přáteli můžete díky funkci Dual Connect pouze s jedním nebo s oběma sluchátky současně. Spolu s hladkým dobíjecím pouzdrem, při jehož návrhu se značka inspirovala tvarem říčních kamenů, nabízí sluchátka výdrž úctyhodných 25 hodin.

jbl tws 2

Se svým telefonem propojíte sluchátka pomocí technologie Bluetooth 5.0. Sluchátka doplňuje také tlačítko pro příjem hovorů i mikrofon. Díky tomu můžete volat za pochodu, aniž byste museli hledat telefon v tašce. To vše se skvělým zvukem bez kompromisů JBL Pure Bass.

Kolik je ve světě JBL barev?

Výběr té správné barvy si opravdu užijete: čeká na vás 6 krásných základních odstínů a jedno překvapení navíc. Kromě bílé a černé klasiky vsadil výrobce i na luxusně zlatou, matně růžovou, temně tyrkysovou a kovově šedou.

jbl tws 1

Třešničkou na dortu pro milovníky techniky a netradičního designu jsou unikátní oranžová či černá sluchátka v edici Ghost, která díky průhledným materiálům dovolí svému nositeli nahlédnout dovnitř sluchátek i dobíjecí stanice.

Se sluchátky JBL Tune 225TWS si naplno užijete tu pravou jízdu hudebním vesmírem. Vyberete si z bohaté palety barev a sluchátka sladíte s oblečením i se svou osobností. Vrhněte se do víru vašich milovaných skladeb či do hovorů s přáteli doma i na cestách, pohodlně a bez kabelů. Tato sluchátka výhodně pořídíte například v e-shopu Smarty.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku