Hitman se vrací na mobily. Na hře pracují tvůrci Hitman GO

hitman sniper assassins

Po zdařilých počinech Hitman GO a Hitman: Sniper se vývojáři ze studia Square Enix Montréal po několikaleté odmlce k oblíbené značce vracejí. Chystají totiž titul s pracovním názvem Hitman Sniper Assassins, který by měl na mobilní zařízení s operačními systémy iOS a Android dorazit ještě v průběhu letošního roku.

Povolení zabíjet

Tvůrci zveřejnili krátkou ukázku, která sice neobsahuje záběry přímo ze hry, minimálně však naznačuje přítomnost kooperačního režimu. Z tiskové zprávy vyplývá, že chystaná hra navazuje na oceňovaný titul Hitman: Sniper. Hráči se mohou těšit na originální příběh, nové hratelné zabijáky i prvky hratelnosti.

Hitman  Sniper Assassins | Teaser Trailer

Charakteristické znaky pro sérii Hitman pochopitelně zůstanou zachovány, takže fanoušci ani tentokrát nepřijdou o kreativní přístup k plnění úkolů a rozsáhlé taktické možnosti. „Chceme hráčům nabídnout ještě svobodnější přístup než v případě předchozího dílu,“ uvedl šéfdesignér Fahad Khan. Na podrobnější informace si však budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

Autor článku
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku