Domů » Bleskovky » Hitman GO vyšel jako univerzální aplikace pro Windows (Phone)

Hitman GO vyšel jako univerzální aplikace pro Windows (Phone)

Velmi dobře hodnocený spin-off počítačové hry Hitman s podtitulem GO, který v loňském roce vyšel na platformách Android a iOS, nyní konečně dorazil i na operační systémy Microsoftu. Jejich uživatelé získávají oproti konkurenčním platformách hned dvě výhody – hra je univerzální, tudíž ji stačí pořídit jednou a hrát na všech přístrojích s Windows (Phone), druhou výhodou je podpora Xbox Live, a tedy sbírání achievmentů a porovnávání herních úspěchů mezi svými přáteli.

Hitman GO - Launch Trailer

Jinak je hra totožná s verzemi pro Android a iOS. Jedná se o turn-based strategii, která je založená na tahovém pohybu plešatého akčního hrdiny pravoúhlým mřížkovým prostředím, přičemž jeho cílem bude tradičně odstraňování nepohodlných osob.

   

Na rozdíl od divokých přestřelek ale budete muset přemýšlet nad každým tahem, aby váš hrdina nebyl zpozorován a mohl v nestřežené chvíli zajistit eliminaci cíle. Hra je zasazena do jednoduchého, ale přesto graficky krásného prostředí, které tvoří pravoúhlé výřezy krajiny, po nichž se pohybujete jen vy a vaše terče.

  

Hitman GO pro platformu Windows (Phone) stojí 135 Kč, přidáváme i odkazy na stažení hry pro platformy Android a iOS. 

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

9 komentářů

 1. lerion (neregistrovaný)

  Sice se muselo počkat, ale teď mám za jedny peníze hru jak na laptop, tak na mobil. Za to mi to stálo.

 2. goood job. ,Už je v mobilu i notesu :)

 3. Ako je to s save-om ? Prejdem misiu mna mobile, sadnem k PC a pokracujem ? Ci savy sa nesynchronizuju ?

  • Vyzkoušeno a bohužel, nijak se mi postup nesynchronizoval.

  • Tak to mi potom unika cela podstata universal appky.. no nic v tom pripade mi ot za 5€ nestoji.

  • mimonaut: To jako fakt nemá žádnou „cloud“ slot pro save jako např. v GoF2? Nebo automaticky přes nějaké Game Center (Xbox)? To je slušný fail…

 4. Dejv (neregistrovaný)

  Jak se programuje taková univerzální aplikace? Na webu jsem nic nenašel.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).