Domů » Bleskovky » Hima bude zřejmě jiná než One M8: HTC chystanou novinku maskuje falešným krytem

Hima bude zřejmě jiná než One M8: HTC chystanou novinku maskuje falešným krytem

V minulém týdnu se na internetu objevilo několik snímků chystané vlajkové lodě HTC Hima, jejíž design byl až nápadně podobný aktuální generaci HTC One M8. Ta svým designem a zpracováním sklízela u recenzentů kladné body, proto se v HTC zřejmě nechtějí pouštět do velkého risku. Nebo je všechno jinak?

 
Takto zřejmě HTC Hima vypadat nebude 

Výrobci zařízení obvykle schovávají prototypy svých novinek do obalů, aby při případném úniku udržely finální design telefonu v tajnosti, nejinak tomu bude zřejmě i u HTC. Telefony na snímcích jsou možná skutečně HTC Hima s kompletní vnitřní hardwarovou výbavou, celek je však zřejmě obalen do krytu podobnému současné generaci.

  
HTC Hima má dát sbohem ultrapixelům

O vzhledu chystaného modelu informoval i Evan Blass z HTCSource, který dříve zveřejňoval úniky pod jménem @evleaks. Podle jeho zdrojů má konečný návrh HTC One (M9) obsahovat skleněný panel od okraje k okraji, přičemž na spodním a horním okraji se mají nacházet štěrbiny dvojice reproduktorů BoomSound. Přímo nad displejem uprostřed se má nacházet velká čelní kamerka podobná té u HTC Desire 826.

  
HTC Hima má najít inspiraci v Desire 816: Schované reproduktory a velká čočka čelní kamerky

Konečný vzhled HTC Hima tak bude zřejmě zcela odlišný od současného modelu One M8, novinka by měla být představena 1. března před zahájením veletrhu MWC v Barceloně.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

  1. kujulu (neregistrovaný)

    Dle evleaks by mely novinky vypadat takhle: [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).