Domů » Bleskovky » Herní nadílka od Epicu: stahujte zdarma horor Alien: Isolation a akční RPG Hand of Fate 2

Herní nadílka od Epicu: stahujte zdarma horor Alien: Isolation a akční RPG Hand of Fate 2

Digitální obchod s videohrami Epic Games Store každý týden nabízí hráčům nějakou tu hru zcela zdarma a jinak tomu není ani tentokrát. Na zájemce až do 29. dubna čeká dvojice velmi povedených titulů – Alien: Isolation a Hands of Fate 2.

alien isolation

Alien: Isolation

První jmenovanou hru už sice Epic Store jednou rozdával v rámci loňské vánoční akce, avšak pokud jste tuto příležitost propásli, nyní máte možnost to napravit. Alien: Isolation je hororová hra, která se dějově odehrává 15 let po událostech legendárního filmu Vetřelec. V kůži Amandy Ripleyové vás čeká zoufalý boj o život s nelítostným Vetřelcem. Podaří se vám odhalit pravdu o zmizení vaší matky Ellen Ripleyové?

Alien: Isolation - Launch Trailer

Hand of Fate 2

Hand of Fate 2 (2017) je pokračování stejnojmenného titulu z roku 2015. Z pohledu hratelnosti jde o nevšední kombinaci akčního RPG s prvky procedurálně generovaného prostředí a sbírání kartiček. V temném fantasy světě, který je v podstatě živoucí deskovou hrou, se každá úroveň generuje na základě karetního balíčku, jenž je plný legendárních střetnutí s nepřáteli.

Hand of Fate 2 Official Launch Trailer

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).